Wpis z mikrobloga

Czy wy jesteście normalni? Co wy bredzicie. Piszecie wręcz że Ukraina zaatakowała celowo Polskę. Banda panikarzy do siania niechęci do Ukraińców. Nawet jeśli to prawda, że to na wskutek obrony Ukraińców przed rakietami rosyjskimi i my dostaliśmy to jak nigdy w tym momencie powinniśmy wszyscy się wstrzymać z komentarzami. To woda na płyn Kremla.

No ludzie jesteście podobno elitą internetu...
#ukraina #rosja #wojna
  • 8
@skizo:

góry nacechowany wrogością

Przecież nigdzie nie stwierdziłem a pirori, że wiedzieli o tym na 100%. Napisałem, że JEŚLI wiedzieli od początku, to napluciem nam w mordę było obranie takiej retoryki, jaką pokazywał wczoraj Zełenski.
@skizo: gosc "rozsadną " wypowiedz nacechowuje negatywnie. to juz ci powinno powiedziec z kim masz do czynienia. Blad to "#!$%@?", brak reakcji "napluciem w morde". po co sie wdawac w dyskusje? zaraz bedzie ze trzymanie strony ukrainy to "robienie loda"
@shmatshiage: Kocham logikę pokroju z nami albo przeciwko nam xD
Od samego początku wojny wspieram Ukrainę, organizowałem zbiórki, woziłem żywność/środki higieniczne/ubrania, etc. na zachód Ukrainy, rozwoziłem jako wolontariusz Ukraińców do rodzin w Polsce. Poznałem wiele osób z Ukrainy czy to w pracy, czy na studiach, czy pomagając jako wolontariusz, którym potem pomagałem w Polsce. Od znalezienia pracy, ogarnięciu podstawowych potrzeb, po jakieś dyrdymały pokroju naprawienia laptopa młodym.
Ale w momencie, gdy