Wpis z mikrobloga

#psy #pytaniedoeksperta #zakupy
Gdzie kupić jakąś fajną solidną i (co ważne) kolorową, oryginalną, ciekawą smycz dla psa? Mam psa ale nie wiem. Mój ma zwykłą zieloną, kupioną w osiedlowym zoologicznym za 20 zł z wyprzedaży ale to ma być na prezent. Niby są te John Dogi i inne cuda ale może ktoś ma z innego źródła i może się podzielić opinią.
  • 8
@DocentMarzanek: Ja sobie bardzo chwalę tą: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-automatyczna-smycz-dla-psa-moestar-2-led-10752321761?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_supermarket_animals_pla_pmax&ev_campaign_id=17299905007&gbraid=0AAAAAD24kbMB0qzbCK1wL08cvPtKjVK9j&gclid=Cj0KCQiAsdKbBhDHARIsANJ6-jeCNII1ISWi-80-49jrhhfZ-9Ggsv4m2YbejtSntDbH6UVHl63DEUIaAmuIEALw_wcB

Nie ciągnie za mocno, można założyć na rękę zamiast trzymać, latarka przydatna na spacerach po ciemku. Gumka na końcu tez fajnie amortyzuje ciągniecie. Ja jestem bardzo zadowolony ;)

Moja dziewczyna używa skórzanej linki, ale głównie do tropienia z psem. Ale to tez fajna rzecz. Taka linka potrafi wytrzymać 20 lat spokojnie.
@DocentMarzanek: moja opinia o smyczach z osiedlowych sklepów, na zdjęciu. Po roku użytkowania, puściło przy delikatnym naprężeniu. Teraz mam jakąś polską ale jak na niedźwiedzia i łączenie w lepszej normie, co widać po spasowaniu elementów. Nie pomogłem z prezentem, ale uważaj na swoją smycz, obserwuj łączenie, czy jest jakiś nadmiar tam, czy jest na styk i jeżeli się rozciąga metal, to pierdyknie w najmniej spodziewanym momencie.
debug - @DocentMarzanek: moja opinia o smyczach z osiedlowych sklepów, na zdjęciu. Po...

źródło: comment_1668590547NVXXXpPunD9BHwjynC3kdd.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DocentMarzanek: myślę że może być sporo różnych odpowiedzi bo każdy ma inne potrzeby i preferencje. Jest sporo wytrzymałych, kolorowych smyczy na rynku.

Ja np nie cierpię przepinanych smyczy, a lubię takie najbardziej cienkie. Dlatego używam samych linkowych smyczy lub biothanu o szerokości 6 mm. Ale komuś szeroka przepina taśmowa smycz może być jak najbardziej odpowiadać.

Ja używam linkowych hurtta, bithanowej od accdog. Dużo jest firm produkujących smyczki na kolorowej drukowanej taśmie
@mikaliq: Dzięki za pomoc. Ja mam taką tanią przepinaną i mi odpowiada. Natomiast prezent jest dla kogoś, kto kocha swojego psa ale też lubi się z nim polansować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę wybrać coś modnego. Na razie spodobały mi się te najbardziej kolorowe, żeby się ładnie na Insta obdarowanej osoby prezentowały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że ta osoba psa wyprowadza na