Wpis z mikrobloga

@ebeebe123123: tak, całe nato organizuje tysiąc spotkań na najwyższych szczeblach w ciągu kilku godzin, bo to była rakieta Ukraińców (na pewno by o tym nie wiedzieli xDDDD), trzeba mieć serio niedorozwój umysłowy, żeby to w ogóle brać pod uwagę
@deziom: A czy to, że są spotkania na wysokim szczeblu determinuje, że rakieta była z wystrzelona przez Rosjan? Nawet jeśli rakieta była Ukrainską OPL to sprawa jest lekko mówiąc smierdzaca i pokazanie gotowości i jakiejkolwiek odpowiedzi jest jedynym rozsądnym wyjściem. Instytut danych z dupy by wykopki. Ty mówisz, że wiesz jak było ja mówię, że nie wiem ale zakładam wszystkie opcje i kto jest głąbem?
@deziom: Bo to była rakieta ukraińców a organizuje dlatego żeby uspokoić naszych polityków z iq polaka, żeby przestali machać szabelka bo nikt nie będzie używał artykułu nato 4 bo ukraińska rakieta spadła na polske
@deziom: A czy mógłby pan się jeb.ąć w głowę ale tak porządnie? Hurr wszyscy w NATO zrobili tysiąc spotkań durr, więc nie istnieje takie coś jak wojna informacyjna z obu stron, tylko kacapy prowadzą wojnę informacyjną! Artykuł piąty już za 10 minut albo może 7!!! Bomby, samoloty, za 5 minut przy Uralu!
@deziom: O nie, tylko nie pilny tryb, przecież teraz wojsko jest w podwyższonej gotowości. Teraz tak na serio, powiedz mi jak w bardziej sukcesywny sposób prowadzić wojnę informacyjną niż właśnie w taki?
@ebeebe123123: Nie przetlumaczysz tego, bo próbując, za 3 minuty zostaniesz nazwany onucą, tylko dlatego że ślepo nie krzyczysz w każdym poście że rozpieprzamy kacapów, że Moskwa następna i ruscy przegrywają w taki sposób że za miesiąc w ogóle nie będzie czegoś takiego jak Rosja.