Wpis z mikrobloga

Miał któs z Was tez tak, że az go skręcało zeby onuce po łbach nakirwiac?

Jak się dowiedziałam o tych pociskach, to miałam dwie reakcje. Pierwsza: „o mój borze, wszystkie chłopy, których lubie musza mieć kategorie D natychmiast ratunku”.

Ale druga, to był taki mega #!$%@?, że aż miałam ochotę się przejechać do tych Przewodów, skleić rakiety i siła własnych rak #!$%@? putinowi do moskwy, zeby upadł i sobie głupi ryj rozwalił.

W sensie, jak jakiś śmieć śmie śmieć swój syf na rodaków rzucać i łapsko onuckie wyciągać na mój kraj.
(°°

Wiadomo, że kozak w necie a w świecie, to bym już taka cwana nie była. Ale pomyślałam sobie, że nic dziwnego, że ten kraj przetrwał, jeśli płynie we mnie cząstka takiej krwi xD

#ukraina #rosja #przewodow #wojna
Pobierz Moseva - Miał któs z Was tez tak, że az go skręcało zeby onuce po łbach nakirwiac? 

...
źródło: comment_1668554702Lngr4XC7eHi7V1gNVMlD29.jpg
  • 19
@arinkao: Mam kilka pomysłów na te podstępy!
-puszczanie onucom zapętlonej reklamy shopee
-uświadomienie im, że są incelami i beciakami, wiec jedyne co im zostało to założenie konta na wykopie i wegetacja na tagu przegryw
-wysłałbym ich pod dom prezesa, a tam już 300 warujących oddziałów zomo ich dojedzie
( )
-
@Moseva: Zgłoś tego chama, lepiej zrobisz zamiast się przejmować.
99% treści jakie ma na mirko to przekleństwa, spam i gówno. Obserwuje tylko femama srama czy jak to sie tam pisze. Jeszcze ktoś tego pokroju ma czelność pisać do normalnych ludzi i ich nękać. Patologia. @Bolec1 usuń konto i do budy. Pozdrawiam ¯\_(ツ)_/¯
Przykro mi, jesteś babom więc musiałabyś użyć sprytu oraz podstępu żeby wygrać z chłopem. Strzelać i tak nie potrafisz :)


@arinkao: Wbrew pozorom strzelanie na wojnie jest dość średnio potrzebne XD W wojnie na Ukrainie po obu stronach ranni/zabici z ranami postrzałowymi stanowią mniej niż 5% wszystkich rannych/zabitych.