Wpis z mikrobloga

Chciałbym różowej kupić fona ;) i myślę i myślę...
Chciałaby "jabłko" ale ja wiem że to nie jest najlepszy pomysł, bo zapłacę jak myślę tysiąc drożej za coś co nie jest tego warte.
I nie wiem co mam robić, interesuję mnie głównie #samsung #apple.
Ktoś coś podpowie? #smartfon #pytaniedoeksperta
Od siebie polecam porównywarkę którą przed chwilą znalazłem niezła jest https://versus.com/pl
Lujaszek - Chciałbym różowej kupić fona ;) i myślę i myślę...
Chciałaby "jabłko" ale...

źródło: comment_1668535289bM3CSs7mGw110B0QSG1TqT.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Patrzysz pod względem portfela. Rozumiem to, ale chyba lepiej dopłacić i niech osoba, która dostanie prezent będzie zadowolona. Znając życia kupując samsunga i wydając sporo kasy bys usłyszał, ze chciała trochę inny XD
  • Odpowiedz
@Lujaszek imo to rzecz mocno subiektywna. Jedni kupuja iPhone po prostu dla lansu (może dlatego właśnie by chciała), inni punktują, ze iPhone odpalasz i działa w przeciwieństwie do androida.
No i tu już jest zgrzyt, bo jak ja odpalilem jabłko to zanim zacząłem korzystać z telefonu to co chwile mnie o cos pytal, a załóż takie konto, a załóż takie a włącz to, a włącz tamto. Prawda jest taka, że jak ktoś
  • Odpowiedz
przereklamowane


@Lujaszek: a potem na mniejszej baterii trzymają dłużej, procek jest ze dwa lata przed topowymi andkami, a jak iPhone dostaje jeszcze łatki bezpieczeństwa to andek z tego samego roku jest zapomniany nawet przez boga

ma swoje wady, ma swoje zalety, pod względem niektórych rzeczy świat androida jest niedościgniony, jak wybór, powszechność ekranów 90 albo i 120hz, szybkość ładowania, czy numerków w aparatach.

Tylko do tego ostatniego punktu i tak potem
  • Odpowiedz
@Lujaszek: Bierz japko i się nawet nie zastanawiaj. Większość kobiet jakby dostała nawet Samsung s22 ultra to by po cichu wzdychała "szkoda że nie japko" i by wolała nawet iPhone 11.
  • Odpowiedz
@Lujaszek: Całe życie korzystałem z androida, jak kupiłem dwa lata temu iPhone'a to już wiem że zostanę z tą marka na dłużej. Skoro różowa chce to po co na siłę szukać i kupować jej coś innego? Chyba chodzi o to aby druga połówka była szczęśliwa :)
  • Odpowiedz
@Lujaszek: o jakość się nie martw bo jest na najwyższym poziomie. Będzie miala świetny telefon niezależnie czy kupisz Iphone 12,13 czy 14. Świetnie będzie trzymać na baterii, zdjęcia zawsze bdb, filmy z IP to już w ogóle top. System oraz sam tel płynny na lata, moja żona ma nadal IP 11 i dIala jak rakieta. Ja swojego 11 pro chce zmienić tylko dlatego że już mi się znudizl, czekam tylko na
  • Odpowiedz
Miałem służbowo samsunga s20FE. Mialem tez inne topowe samsungi przez ostatnie 10lat (s8, s9, s10). Rownolegle prywatnie iPhone od jakiś 7lat. Krótko mówiąc miałem 2 telefony priv i służbowy. Próbowałem przesiąść się na androida (kiedyś byłem zapalonym użytkownikiem który co tydzień wyrywał mody) i nie dałem rady.
Obecnie mam iPhone i lecę na 2 karty. Jak ktoś chce iPhone to niech go ma. To nie jest telefon dla każdego i nie jest
  • Odpowiedz
@Lujaszek: pomyśl sobie w ten sposób, że twoja kobieta pyta się ciebie, jaki chcesz prezent. Ty jej mówisz, że chcesz Mercedesa GLS, bo podobają ci się SUVy. Ona sobie to skrupulatnie zapisuje i dostajesz jako prezent BMW serii 3. Niby też fajne auto, ale zupełnie nie to, co chciałeś.

Jak cię prosi o iPhona to kup jej iPhona, albo chociaż pogadaj z nią wcześniej, czy może nie woli czegoś innego.
  • Odpowiedz