Wpis z mikrobloga

Czy ta gra ma jakikolwiek balans? Gram aliantami w Normandii i mam wrażenie że gram w teamie z prawie samymi botami, kontra full ekipa graczy po niemieckiej stronie. Mogę być pierwszy czy drugi w drużynie, ale ZAWSZE dostajemy po dupie. Może jeden mecz na 10 jest wygrany. To już tak będzie wyglądać?
#enlisted
  • 11
@Kocurovsky: Dawno nie grałem, ale kiedyś po niemieckiej stronie było zawsze więcej graczy. Tak jakby wszyscy woleli oś. Nieważne czy Normandia, Berlin czy Tunezja. Ci w drużynie alianckiej pewnie jeszcze nie wiedzą, że można wyłączyć losowe dołączanie do drużyn. ¯\_(ツ)_/¯
@Marcin3005: Strasznie mnie to drażni, bo gram od paru dni, gra ma ogromny potencjał, fajne mapy... tylko mam wrażenie że jestem skazany na porażki i coraz bardziej mnie to zniechęca do grania.
Zresztą uważam to za kuriozalne że mogę być na szczycie tabeli przegranej drużyny, zaledwie po kilku dniach doświadczenia z grą.
@Kocurovsky: Gra jest bardzo fajna w mojej ocenie. Ma jednak kilka istotnych wad, które po dłuższym pograniu mocno denerwują.
Boty w drużynie są straszliwe głupie. Popularną metoda jest trzymanie ich w "wiezieniu".
Straszliwie frustrujące jest grindowanie tego samego uzbrojenia w rożnych kampaniach.
Balans niektórych map wola o pomstę do nieba.

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś wygrana nie dawała znaczącego profitu do zdobywanego doświadczenia.
@Kocurovsky: potwierdzam, gram osią na Normandii i jak u aliantów nie ma P47 albo ogarniętych graczy to po naszej stronie gość na pierwszym miejscu lekkim ujem ma ponad 100 fragów a po drugiej stronie 50 rzadko kiedy 80 i oczywiście win dla osi. Do tego normą na osi jest team złożony z 80% z marszałków a u aliantów jest jeden albo i wcale. Za to na Pacyfiku jest w drugą stronę
@Kocurovsky: generalnie, to wiem, ze na pewno ruscy sa zrobieni jak superbohaterowie i faktycznie jak gralem ruskimi, to zdecydowana wiekszosc meczy, to byla jednostronna wygrana, no ale wiadomo, kto stworzyl te gre;p
jak chodzi o normandie, to tam juz np. wspolczynnik zwyciestw mam 52%, a gram osią. za to razi mnie jedno - balans, o wiele czesciej trafiaja sie dosyc jednostronne gry albo dla aliantów, albo dla osi. ale takie wyrównane
@j0shva: Wszystko zależy od kampanii i rozkładu graczy między nimi. Teraz na Normandii to się odwróciło, tak samo jak np. w Berlinie - dobrych ruskich graczy prawie tam już nie uświadczysz i grając Niemcami wygrywasz mecz za meczem przy minimalnym wysiłku. Wszyscy zapewne grindują kluczowe unlocki przed mergem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednostronne mecze to ostatnio norma niestety bo botów jest zatrzęsienie, podejrzewam że merge właśnie ma
@j0shva: W skrócie - znikną poszczególne kampanie na rzecz nacji. Progres będzie się odbywał w formie drzewka rozwoju. To co odblokujesz w starym systemie będziesz mieć w nowym. Nie wiadomo dokładnie kiedy to nastąpi ale podobno niedługo.