Wpis z mikrobloga

Mirki, przed Halloween LV Bet, firma bukmacherska wystawiła u siebie możliwość zawierania zakładów specjalnych, w stylu że Edyta Górniak ogłosi że ma jednak 4000 lat, albo Piechociński napisze u siebie na Twitterze, że Polska rośnie w produkcji dyń, takie odrealnione zakłady xD Ale jeden mnie zaciekawił, a brzmiał następująco "Minister Edukacji Przemysław Czarnek w Halloween 2022 opublikuje na Twitterze zdjęcie", była możliwość zagrania na ten zakład typu TAK po kursie 100.

Pomyślałem, dobra zaryzykujemy, przecież tytan intelektu może coś dodać w ten dzień na Twittera, w stylu hurr durr hamerykańskie święta obchodzą, a na groby nie chodzą. Nie pomyliłem się xD Czarnek dodał zdjęcie z cmentarza. Zagrałem zakład za grosze, bo był limit, do wygrania było sześć stówek.

I tutaj zaczyna się jazda, jak Kubica jedną ręką na WRC. ( ͡° ͜ʖ ͡°) LV Bet rozliczyło kupon jak zwrot xD Zakład zawarłem przed rozpoczęciem Halloween, a dodatkowo LV Bet na swoim Fejsie promowało te zakłady specjalne. Napisałem do ich pomocy o co chodzi, dostałem odpowiedź brzmiącą tak: "punkt regulaminu (...) z powodu błędu możemy anulować zakład", no to zacząłem drążyć temat. Dostałem odpowiedź, że dział pomocy mi nie pomoże, mogę pisać reklamację. Pomyślałem, dobra spróbuję. Napisałem reklamację, podpisałem się, dodałem screeny że sami promowali zakład, że nie mogą mnie obarczać tym, że kurs który sami wyliczyli uznają za zły. I tutaj kolejny plot twist. LV Bet nie chce przyjąć mojej reklamacji xD Możecie się zastanawiać, jak to nie chcą przyjąć reklamacji.

A to nie chcą przyjąć z następującego powodu: "Reklamację możesz złożyć zgodnie z postanowieniami części VIII Regulaminu Zakładów Sportowych, poprzez wypełnienie Formularza Reklamacyjnego i przesłanie go do nas pocztą na adres Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3 40-384 Katowice, bądź na pomoc@lvbet.pl wraz z własnoręcznym podpisem. Aby znaleźć formularz, należy udać się pod podany adres: https://lvbet.pl/pl/pomoc Następnie przechodząc do zakładki "Jak mogę złożyć reklamację?", która znajduje się po prawej stronie."

Nie chcą przyjąć reklamacji, gdyż nie jest złożona na ich formularzu, tylko napisana przeze mnie. Zapytałem się na infolinii, czy jeżeli w regulaminie mieli by punkt, że reklamacja ma być złożona na glinianych tabliczkach, to innych form by nie akceptowali. A babeczka po chamsku: "zaakceptował pan regulamin, to proszę się do niego stosować".

Teraz pytanie, czy kręcić Małysza, czy dać sobie spokój?

#afera #bukmacherka #niewiemjaktootagowac #pytanie
  • 77