Wpis z mikrobloga

Hi, po ponad 4 latach ściągnęłam #tinder na telefon:( oczywiście nie chcę tam być ;( ale klasycznie: z braku innych alternatyw do poznania kogoś. ( Praca home office 99%, z resztą w biurze same babki i tak ) zanim się przemogę i założę profil a potem zanim zacznę korzystać to pewnie minie kolejne 4mc. Ale pytanie mam takie : co się teraz tam pisze/ jakie foty wstawia ? Od 4/5 lat świat się zmienił i ja też. Nie mam 25 lat tylko 30 (zaraz 31) i raczej szukam kogoś normalnego i z definicji: nie na przelotny romans. Ale jak napiszę coś w stylu; szukam kogoś bardziej na poważnie itp to nie będzie brzmiało jakoś głupio/lamersko ? #tinder
  • 40
  • Odpowiedz
@magjow jak masz opis szczery i normalny to lepiej, ja np czytam opisy i nie skreslam dziewczyn, które nie są 10/10, mam 32 lata i też myślę powaznie nad każdą znajomością i tez takie coś mam w opisie
A co do fotek to ludzie wstawiaja z urlopów czesto, jakies góry, plaże. Ale faceci chyba na to uwagi duzej nie zwracają (ja nie zwracam i nawet selfie przy lustrze jest dla mnie spoko)
  • Odpowiedz
co się teraz tam pisze/ jakie foty wstawia ?


@magjow: I to już jest złe podejście. Niech Cię nie interesuje co robią inni. Reprezentujesz samą siebie i dzięki szczerości wobec siebie i innych możesz tylko zyskać - przyciągając ludzi, których interesujesz Ty, a nie jakaś idea Ciebie którą sobie wymyśliłaś. Innego sposobu na to żeby mieć szansę na kogoś kompatybilnego raczej nie przewiduje.
  • Odpowiedz
Czyli co? Nie warto w ogóle już odpalać tindera ? To gdzie ktoś taki jak ja ma pójść ? Speed dates odpada. Byłam ale też to średnie: jeden facet pod 50 (kłamał że mieści się w limicie 35) reszta też out of scope ( byli też Ukraińcy, hindusi i inni kolorowi)
  • Odpowiedz
out of scope


@magjow: to oznacza że byli poza twoim zasięgiem - za wysoka liga dla ciebie a nie na odwrót - a w ogóle to nie znaczy nawet to.

kurczę, spróbuj tego tindera. Skąd mamy wiedzieć co się tam dzieje. Jednak jak patrzyłem na profile knurów i to jak rozpoczynają rozmowy, to krew się gotowała i żenada opanowywała całe ciało jak delirka ciężkiego alkona, ale kto wie? Dlaczego by nie?
  • Odpowiedz
@magjow: trochę późno się obudziłaś. ja bym doradzał aktywności, w których dominują faceci. Sport, spadochroniarstwo. Może jakas praca jako kelnerka lub w punkcie obsługi klienta?
  • Odpowiedz
@magjow: ayyy, ale co mamy ci powiedzieć? Będąc loszką i tak masz ułatwione zadanie. Jedyne co musisz zrobić to przefiltrować zjebów. Zadanie o 1000x łatwiejsze niż znaleźć kobitkę mając 172cm
  • Odpowiedz
@Elec: haha przydałoby się ale już za późno;) no nic , dzięki za odpowiedzi , widzę jak sytuacja się klaruje i że lekko się nie zapowiada. Szczególnie w aglomeracji pow 1mln ;(
  • Odpowiedz
@Aik-: no ja tak planowałam , aczkolwiek już mi wytykają tutaj wiek xD że " za późno się obudziłam " choć ja tak nie uważam. Czym różni się dziewczyna lat 27 od 30? Ale chyba ma to znaczenie że to 3 z przodu tak kłuje facetów po oczach. Ostatnio koleżanka pokazywała mi screen jak jej typ lat 27 napisał na priv : masz 30 lat czuje się jak gówniak ale może
  • Odpowiedz
@magjow: tam sporo jest lasek 40+, co myślą że jak uderza do niej gość 10+ lvli młodszy to będzie związek, a później zdziwienie że została wykorzystana. Trzeba trochę rozsądku. Zawsze możesz mierzyć w starszych gości, bardziej istotne jest czy jesteś ogarnięta, bez zaburzeń i rzeczywiście kogoś chcesz znaleźć
  • Odpowiedz
@magjow: Raczej nie wyrabiałbym sobie opinii po wykopkach. Potrafią mieć tak odklejone wymagania jak te wszystkie laski, którymi gardzą. A jednocześnie pisać, że nie mają żadnych wymagań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz