Wpis z mikrobloga

Hi, po ponad 4 latach ściągnęłam #tinder na telefon:( oczywiście nie chcę tam być ;( ale klasycznie: z braku innych alternatyw do poznania kogoś. ( Praca home office 99%, z resztą w biurze same babki i tak ) zanim się przemogę i założę profil a potem zanim zacznę korzystać to pewnie minie kolejne 4mc. Ale pytanie mam takie : co się teraz tam pisze/ jakie foty wstawia ? Od 4/5 lat świat się zmienił i ja też. Nie mam 25 lat tylko 30 (zaraz 31) i raczej szukam kogoś normalnego i z definicji: nie na przelotny romans. Ale jak napiszę coś w stylu; szukam kogoś bardziej na poważnie itp to nie będzie brzmiało jakoś głupio/lamersko ? #tinder
  • 40
@magjow:
Między 27 a 30 rokiem życia nie ma dużej różnicy - ostatni dzwonek to 25 lat. Zanim przebrniesz przez okres randkowania to minie pewnie MINIMUM z pół roku(duża cześć kobiet w Twoim wieku nigdy już z tego etapu nie wychodzi). Następnie poznanie kogoś, plany ślubu itp - 3 lata. Czyli będziesz w wieku 34 lat brać ślub. Powodzenia w zakładaniu rodziny na 5 lat przed 40 rokiem życia.
To jeszcze
@BurzaGrzybStrusJaja: haha " podeszły wiek " 30 stka okej. Ja mam wrażenie że wy macie jakiś wypaczony obraz życia człowieka. Że trzeba się spieszyć bo zegar tyka , potem 2 lata w sądzie rozwód . Mam pełno takich znajomych co się spieszyli. Mi się nie spieszy nigdzie. Mogę i szukać do 40 stki a może i dłużej. Życie to duża doza niewiadomych i nie da się zaplanować wszystkiego bo to nie
@magjow:
Ja tez mam sporo znajomych którzy w moim wieku (tez mam około 30) maja dzieci albo nawet 2. Nikt z nich nie żałuje tego i wiodą sobie wydawać by się mogło szczęśliwe życie. Wszystko zależy od przypadku, wychowania i kręgu znajomych.

Oczywiście, że życie to nie dodawanie i odejmowanie lat. Życie to kombinatoryka i liczenie szans.
Wraz z wiekiem SZANSA na znalezienie partnera, który będzie Cię interesował maleje.

Możesz się
@magjow: To chyba kwestia dziwnego postrzegania wieku przez gen Z (pokolenie Z).
Dla nich człowiek koło 30stki to już taki do wyrzucenia XD

Z drugiej strony mnie w wieku tam 19-20 lat wydawało się, że 26 to już granica starości, a teraz, przy 29, w sumie ne wydaje mi się to nawet jakoś dużo. Zasadniczo funkcjonuję lepiej niż 4-5 lat temu, bo trochę zadbałem o siebie
@Kryskamatyska: zobacz co ten wyżej napisał . Cały elaborat a u góry : kobiety wartością jest wiek. Aha . Amuslama że wartość to to co masz w głowie i jakim jesteś człowiekiem a nie to ile masz lat . Ale ilość jakiś mizoginów , którzy nadają jakie baby są straszne a na końcu piszą że ich WARTOSC to ich wiek xD szukanie typa to szukanie perły w studzience ściekowej
@BurzaGrzybStrusJaja: masz wschodnioeuropejskie rosyjsko ukraińsko polskie podejście do życia. Mojej ŚP. Babci mówili że 26 lat to już starość. Tylko że to było 70 lat temu. Wyjedź może na zachód do Włoch Niemiec , naucz się języka , pogadaj z ludźmi zobacz jak żyją. Aha i wartością nie jest wiek. Poczytaj co to wartości są
@magjow: Największymi atutami kobiet są:
1. uroda
2. młodość
3. płodność
Wskaż mi co zyskujesz wraz z wiekiem będąc kobietą.
Jeśli uroda czy młodość nie są istotne to dlaczego istnieje tyle firm i produktów zapobiegających starzeniu się? Dlaczego korzystają z ich usług głownie kobiety?
NIE WIEM CHOĆ SIĘ DOMYŚLAM.
Jeżdżę po świecie i nie widziałem żeby na zachodzie mężczyźni bili się o kobiety po 30. Raczej nie chcą się z nimi
@Aik-: Nigdzie nie napisała, że nie chce mieć dzieci. W sumie związek z kobieta, która nie chce mieć dzieci jest na dłuższa mete zbędny. Nie wiem po co facetowi wyrzeczenia i stały związek jeśli nie chce mieć dzieci.
Żeby kredyt było łatwiej spłacić i rachunki dzielić? Gra niewarta świeczki jeśli zarabia się dobre pieniądze.
@magjow:
No jest coś takiego jak miłość.
Miłość dwóch dorosłych osób nie jest bezwarunkowa. Szukasz czegoś co jest dla Ciebie atrakcyjne. Tak się składa, że mężczyźni na ogół szukają kobiet młodych i ładnych.

Pomyśl czy sama byś się zakochała w brzydkim, biednym, leniwym, miękkim kolesiu bez własnego zdania. NIE. Dlaczego? Bo miłość nie jest bezwarunkowa.


Miłość też nie jest na zawsze - bo emocje są zmienne i ulotne. Nie warto się
@magjow: > Ale jak napiszę coś w stylu; szukam kogoś bardziej na poważnie itp to nie będzie brzmiało jakoś głupio/lamersko ?
Powiem Ci z perspektywy 36 latka który też szuka dziewczyny do związku - zabrzmi to właśnie dobrze. Takie zdanie może co najwyżej zniechęcić osoby które związku nie szukają (o ile w ogóle przeczytają opis :P). Będziesz tam miała tysiące facetów do wyboru więc jak najbardziej możesz w ten sposób odsiać
@Erbeleg: thx, to tak napiszę.
Ps. Nie ma idealnych kandydatów w żadnym wieku ani idealnych kobiet ani ludzi generalnie;) każdy ma wady i zalety więc nawet jak masz te 23,24,25 lat to kwestia tego czy kogoś akceptujesz jest taka sama, teraz trudniej : bo może doświadczenie trochę życiowe większe, krótszy lont więc szybciej się można odpalić xD no i poczucie niezależności też chyba nie pomaga
@magjow:
1. Napisanie otwarcie o tym czego się szuka w takim miejscu w mojej ocenie jest na +
2. Napisz coś o sobie ale nie za dużo żeby było później o czym rozmawiać. Dodaj coś o kilku rzeczach, które lubisz (staraj się nie pisać o tych negatywnych). Jeśli potrafisz to napisz trochę w tonie humorystycznym, albo absurdalnym (takie coś bardzo ułatwia otwarcie rozmowy drugiej stronie).
3. Jeśli jest coś bardzo ważnego