Wpis z mikrobloga

Mam dostęp do pakietu w medicoverze.
Ale to co tam się dzieje to są jaja.

We Wrocławiu nie ma praktycznie na nic terminów.
Nawet na internistę trzeba czekać kilka dni.

Dentysta w sprawie pilnej tj. np. ból zęba?
Vous voilà --- na za miesiąc xDDD

Więc jeśli ktoś szuka
opinie o medicover - totalnie nie polecam, jest to dramatyczna opieka

W #luxmed przynajmniej mają terminy i sami proponują np. badania okresowe (pakiety).
W medicoverze jest DRAMAT.

#wroclaw #lekarz #opiekamedyczna #medicover
hufosterex - Mam dostęp do pakietu w medicoverze.
Ale to co tam się dzieje to są jaj...

źródło: comment_16685035673sd2ZfDEoGK1OVVooahOJm.jpg

Pobierz
  • 38
@hufosterex: widzisz medicover robi tak ze sprzedaje lekarzy w swoim medistore dla ludzi "z ulicy". Czesto jest tak ze chcesz do konkretnego lekarza ktory nie ma terminow a ten sam lekarz ma np na jutro wolne terminy w medi store.
Teraz uwaga podaje haslo


Oczywiscie dziala tylko przy umawianiu przez telefon wiec wymaga troche pracy ale mowisz konsulantowi ze chcesz sie umowic z


Wtedy Medcover musi zapewnic wizyte w SLA w
@banan-smietana: @Ogau: O gwarancji terminu nie wiedziałem. Dobrze wiedzieć.
Ale... to trzeba mieć czas na siedzenie na infolinii, na użeranie się z nimi. I dopominanie kuponów.

W luxmedzie jakoś to funkcjonowało i dało się znaleźć sensowne terminy.

A teraz jak mi rzucą 1 termin do stomatologa typu "piątek 11:15" i odmówię to już będzie moja wina?
Bo oni przecież maja xD
@hufosterex: Oczekiwania masz takie same jak każdy, ale źle się do tego zabierasz. Po pierwsze ich aplikacja to gówno i nie szukaj tam terminów. Dzwonisz na infolinię, prosisz o internistę, Pani mówi że za 5 dni dopiero. Więc odpowiadasz że to pilna wizyta i prosisz o zapisanie na listę rezerwową i to wtedy ta Pani jest odpowiedzialna za znalezienie Ci terminu, a nie Ty.
@hufosterex: albo sprawdzasz co chwila, najlepiej między 4 a 6 rano albo piszesz skrypt który sam cię zapisze. Ale generalnie tak, #!$%@? od nich bo to kpina jest.

Inne protipy:
Możesz też zawsze zadzwonić na infolinię bo ja np. tak się dowiedziałem że działają trochę jak NFZ - jeśli potrzebujesz specjalisty na cito to idziesz do internisty, on wystawia skierowanie i z tym idziesz na recepcję żeby ci termin znaleźli.

Jeśli
@ploki_juhy_rdeswa: O skryptach wiem, chociaż Luxmed kiedyś blokował jakieś działania tego typu :D

Jest dramat z nimi, nie po to się kupuje taką usługę żeby się użerać. I kombinować o 5/6 rano xD
W luxmedzie to działało... więc da się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dzwonisz na infolinię, prosisz o internistę, Pani mówi że za 5 dni dopiero. Więc odpowiadasz że to pilna wizyta i prosisz o zapisanie na listę rezerwową i to wtedy ta Pani jest odpowiedzialna za znalezienie Ci terminu, a nie Ty.


@isInteger: ostatnio dorzucili przed połączeniem z infolinia tekst że "pracownicy infolinii mogą tyle co aplikacja więc może jednak klikaj tam" czy coś w tym guście. Ciekawe czy odstraszająco? (
@hufosterex w toruniu przez jakis czas medicover byl lepszy od luxmedu, przez ilosc współpracujących jednostek. wczoraj wchodzę i jest tylko jedna współpracująca jednostka, co prawda terminy na internistów jako takie są (tylko w godzinach roboczych), ale jakies specjalizacje typu dermatolog całe 0 wolnych terminów
@hufosterex: Dam Ci hinta (głupi, ale skuteczny). Szukaj późnym wieczorem lub wczesnym rankiem. Nie wiem czy ludzie odwołują wizyty, czy Medicover odblokowuje kolejne pule. Ale to działa.
Dzisiaj udało mi się ogarnąć wizytę u fizjo, umówiłem ok. 6 rano (słabo sypiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) na godziny okolopoludniowe, to samo z innymi specjalizacjami.

Różowa jest w Luxmedzie i tęskni za Medicover…
Ja przez jakiś czas miałem