Wpis z mikrobloga

Mam dostęp do pakietu w medicoverze.
Ale to co tam się dzieje to są jaja.

We Wrocławiu nie ma praktycznie na nic terminów.
Nawet na internistę trzeba czekać kilka dni.

Dentysta w sprawie pilnej tj. np. ból zęba?
Vous voilà --- na za miesiąc xDDD

Więc jeśli ktoś szuka
opinie o medicover - totalnie nie polecam, jest to dramatyczna opieka

W #luxmed przynajmniej mają terminy i sami proponują np. badania okresowe (pakiety).
W medicoverze jest DRAMAT.

#wroclaw #lekarz #opiekamedyczna #medicover
hufosterex - Mam dostęp do pakietu w medicoverze.
Ale to co tam się dzieje to są jaj...

źródło: comment_16685035673sd2ZfDEoGK1OVVooahOJm.jpg

Pobierz
  • 38
@hufosterex: Jak narzekam na swój obecny luxmed, to medicover i tak wypada przy nim blado, choć mocniejsze słowa cisną się na usta. Notoryczny brak terminów, nieodbieranie telefonów (level przychodnia na nfz), mierna jakość kontaktu przez chat. No lipa po prostu w tym MC.
@hufosterex: a dzwoniłeś? wiele razy tak miałem że na stronie pustki a na telefon to prawie że od ręki znaleźli wizytę. Nie wiem czy to wynika ze słabej aktualizacji i na infolinii widzą szybciej luki czy celowo zostawiają wolne żeby potem upychać pacjentów którzy się niecierpliwią. Do tego niektórych specjalistów może nie być w Twoim mieście, tak miałem z chirugiem dziecięcym, na stronie pokazywało że brak terminów a okazało się że
@hufosterex: a nie masz w umowie czasu oczekiwania na termin? Ja mam w luxmedzie jasno określone, że internista to 24h, dermatolog x, a seksuolog y. Wtedy jak nie ma terminu to dzwonię i mówię, że w umowie mam x czasu i się termin znajduje