Wpis z mikrobloga

@blondeblossom: @tomix: Oczywiscie, ze nie cena gra role, zgadzam sie z tym. Wiadomo tez, ze nie drogimi prezentami sie zdobywa kobiete. Mimo to, uwazam, ze po prostu nie wypada dac pierscionka zareczynowego w takiej cenie. Gdyby chociaz mial jeden symboliczny diamencik...
@captain6666:

Mimo to, uważam, że po prostu nie wypada dac pierscionka zareczynowego w takiej cenie.


Wat, niby czemu nie? Wazniejsze jest chyba to, czy jej sie podoba, a nie ile wynosiła jego cena. Dziwne podejście troche.

A co do

O jedno "0" za malo


To był skrót myślowy, czy naprawde bys kupil swojej lubej pierścionek za 4 tysiące? D: Mi sie nawet za 2 juz wydaje cholernie drogi.. :D
@blondeblossom: kupilbym za 5-10 tys nie po to by przy wreczaniu powiedziec ile kosztowal, cene na pewno zachowalbym dla siebie i niestety te drozsze sa wg mnie zwykle ladniejsze i chociaz troche unikatowe. @MaxiimumR: Dziwnie bym sie czul dajac pierscionek w cenie buta do garnituru. Tak, kupilbym jakby byl ladny.
@tomix Hmmm ale czy tylko ja się dziwie, że koleś napisał w aukcji 479, na rachunku jest 439, a licytują za 630???? o.0 To nie można sobie pójść i kupić w aparacie za 439 zł? :P.