Wpis z mikrobloga

Cześć.

Chciałbym zaprosić Was do obserwowania i uczestniczenia w budującym się projekcie, który nazwałem PsiloPoint (www.psilopoint.com.
Na razie działam w obszarze produkcji growkitów Psilocybe Cubensis, ale z czasem planuję realizować się w propagowaniu odpowiedzialnego podejścia do enteogenów i ich destygmatyzacji.

Już w tym tygodniu będę gotowy do wysyłki pierwszych growkitów Psilocybe Cubensis. Pojemność ok. 1200-1300 ml, odmiana McKennaii. Przykładam się, więc grzybnia jest zdrowa, silna i przede wszystkim świeża.

Na stronie internetowej znajduje się regulamin, w którym zawarta jest adnotacja, że kupujący będzie postępować z grzybnią zgodnie z prawem. Przestrzeganie prawa w działalności gospodarczej zwłaszcza tego typu wymaga nadania tej kwestii najwyższego priorytetu. Z tego powodu, grzybnie są przeznaczone do wszelkich celów, które nie doprowadzą do złamania prawa, czyli uprawy na terenie kraju, w którym jest to zabronione. Prawo nie pozwala mi na sprzedaż growkita, jeśli będę miał świadomość, że ten punkt regulaminu nie będzie przestrzegany. Musiałem to wyraźnie zaznaczyć.

Chcę Was zapewnić, że warto zaufać mojemu szczegółowemu podejściu do pracy, którego efektem jest wysoka jakość growkitów. Aby przekonać Was, że warto mi zaufać postanowiłem obdarować Was atrakcyjnymi promocjami.

Zapraszam Was do grupy FB, gdzie będziemy mogli „pobawić się” w zdobywanie szczodrych rabatów „na przywitanie”.

Więcej info już w grupie, do której serdecznie zapraszam: link do grupy FB

Pozdrawiam
Darek

PS
Strona jest dopiero w budowie. Myślę, że taka niecodzienna okazja obserwowania rozwoju www, może dla niektórych Was być ciekawym doświadczeniem.

#psychodeliki #psylocybina #enteogeny #psylocybycontent
  • 6
Strona jest dopiero w budowie. Myślę, że taka niecodzienna okazja obserwowania rozwoju www, może dla niektórych Was być ciekawym doświadczeniem.


@grap32: tak, dzisiaj zauważyłem, że admin regulamin też zblokował. Proszę o wyrozumiałość :"Strona jest dopiero w budowie. Myślę, że taka niecodzienna okazja obserwowania rozwoju www, może dla niektórych Was być ciekawym doświadczeniem."

Dzięki za wskazanie błędu!:)