Wpis z mikrobloga

Nie mam siły do mojej różowej xD

Krucho u nas ostatnio z kasą, a ta wybrzydza, że praca jedna nie fajna bo szef taki i taki, znalazła drugą, znowu szef taki i taki, nie taki jakby chciała.

Zamiast przeboleć to i zarobić na remont tyle ile trzeba, to wybrzydza, tłumaczy to jakąś depresją na zawołanie, by mieć wytłumaczenie, że to wina innych a tak naprawdę to nie chce jej się pracować.

No nie uwierzę, że nie.

Chciałbym uzbierać na wakacje, a nie teraz utrzymywać ją z mojej pensji, nie mogąc sobie samemu nic kupić, bo ona wybrzydza.

Nie wiem jak jej przemówić do rozsądku, że nie stać nas na jej fanaberie i że ma się wziąć w garść. Mi też nie zawsze się chce a muszę i nie szukam usprawiedliwienia dla swojego lenistwa w depresji.

#pdk #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #pracbaza #pieniadze
  • 8
@Bielecki: Olej to. Zadbaj o to byś samemu więcej zarabiał na swoje potrzeby. Jeśli nie jesteście małżeństwem i nie macie wspólnego budżetu to zasada jest prosta:

NIe ma pieniędzy to nie ma remontu.

Nie możesz jej nakazać pracować, musisz jej pokazać, że ta praca ma sens. Ja rozumiem w 100%, że są januszexy i człowiek chodzi od janusza do janusza ale jak chce się mieć to trzeba zacisnąć zęby i się