Wpis z mikrobloga

Mirki mam dylemat, widz za darmo przysłał mi iPhone 6S Plus 128GB który starał się naprawić ale nie pykło, ogarnąłem to tj naprawiłem płytę główną, wymieniłem ekran oraz kamerę przednią, wyczyściłem i poskładałem.
Myślałem żeby ogarnąć jakieś #rozdajo dla widzów mojego kanału na YT i poniekąd dla was bo parę osób mnie ogląda.
Zastanawiam się też nad tym. żeby może wystawić to na allegro od 1 zł na licytację.
Nie wiem jak najrozsądniej postąpić, poradźcie coś?

#polskiyoutube #iphone
Pan_Slon - Mirki mam dylemat, widz za darmo przysłał mi iPhone 6S Plus 128GB który st...

źródło: comment_16684276529ym4estcoosAUDyjwBuj72.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Rozsądnie byłoby raczej odesłać i policzyć za naprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aiding: ale widz go nie chce, tak zrozumiałem, że miał dość i chyba kupił coś nowego
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: ja bym na Twoim miejscu wystawił na sprzedaż i kasę dał na jakiś cel dobroczynny. Ewentualnie kasę zostawił sobie na wydatki związane z realizacją Twoich filmów . Robisz bardzo ciekawe filmy i należy Ci się też coś z tego
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: nie rob rozdajo tylko licytacja
cel charytatywny super pomysl ale pomysl czy za jakis czas pan #pis znowu nie bedzie chcial Ci dowalic i nie wymysli nowego podatku lub podwyzki
mialbys na pokrycie chociaz czesci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: aukcja, a $ na jakiś cel charytatywny? ¯\(ツ)_/¯ -> dodaj jakieś video na youtube dla zasięgu, że organizujesz taką akcję i później video po wpłacie ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz