Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 604
Tak swoją drogą, to sprawa Nużyna pokazuje jaka jest przepaść cywilizacyjna pomiędzy Rosją a Ukrainą/Zachodem. Zbrodnie Rosjan już nikogo nie dziwią. Mordowanie cywili, kastrowanie jeńców, głodzenie, torturowanie, ataki rakietowe na osiedla mieszkalne, porywanie tysięcy dzieci.

Ukraina wydała Rosji jednego najemnika ze zbrodniczej organizacji, który dodatkowo był skazany za morderstwo. Ponoć za 20 swoich. I to sami Rosjanie roztrzaskali mu głowę.
Co mamy? Temat grzany cały dzień, gdzie wielu podkreśla "okrucieństwo" Ukraińców.

#wojna #rosja #ukraina
Jabby - Tak swoją drogą, to sprawa Nużyna pokazuje jaka jest przepaść cywilizacyjna p...

źródło: comment_1668411220w9F4RVLrGUG1XW05M4ApJa.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Ukraina wydała Rosji jednego najemnika ze zbrodniczej organizacji, który dodatkowo był skazany za morderstwo. Ponoć za 20 swoich. I to sami Rosjanie roztrzaskali mu głowę.


@Jabby: Ten gośc wiele wspólnego z człowiekiem to nie miał, pewnie jakby zaatakowali nas Jaszczuro-ludzie to by i do nich się nagle chciał podłączyć byle dać broń i pozwolić zabijać. Wystarczy też popatrzeć na jego tatoo i historię wyroku.

A poza tym po filmie to
  • Odpowiedz
@Jabby: mnie to totalnie zadziwia że ci co piszą jaki to biedny człowiek i Ukraina zła, zaczęli pisać że "przecież każdy wie jak Wagner postępuje z dezerterami"
#!$%@?, czyli powinniśmy udawać że prywatna grupa zajmująca się mordowaniem ludzi na polecenie Putina, zabija swojego człowieka, bez wyroku, nagrywając całą sytuację, poniżając go w internecie i jest to coś normalnego bo to Wagner i oni się w tym specjalizują?
  • Odpowiedz
@Jabby: jest gdzieś dokładny opis o co chodzi?
Z tego co wyczytałem to jak go Ukraińcy dorwali to chciał się do nich przyłączyć, ale Rosjanie oferowali 20 swoich za tego jednego, więc Ukraińcy się zgodzili by go wydać Rosjanom?
A facet to ponoć zwykły bandzior i kryminał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pabick: chyba nawet nie wiadomo czy go wymienili. Wczoraj pojawiały się głosy że go porwali z kijowa, druga strona że ukraincy ho oddali wbrew jego woli, trzecia strona że oddali bo mieli do tego prawo plus uratowali 20 osób tym czynem, a póki co nie było chyba żadnego potwierdzenia że któraś wersja jest bardziej prawdziwa. Fakty są takie że barbarzyńcy z Rosji #!$%@? łeb swojemu koledze, nagrywając to i puszczając
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Jabby: ja tam mam to w dupie. Ale naprawdę są ludzie którzy myślą że to był dobry ruch?
Przez tą akcję wielu potencjalnych dezerterów nie zdezerteruje tylko będzie walczyć do końca bo skąd mają wiedzieć czy ich Ukraińcy nie wydadzą za kilku jeńców. A już wiadomo co ruscy robią że zdrajcami.
Obiektywnie patrząc, na tej akcji Ukraińcy wbrew pozorom więcej stracą niż zyskali, jeśli patrzeć z dłuższej perspektywy.
Dlatego właśnie
  • Odpowiedz