Wpis z mikrobloga

Mam znajomego, który ma piękną (myślę że w skali wykopu 8-10/10), inteligentną i życiowo mądrą żonę (oboje lvl 27). On z kolei głupi nie jest (jakieś studia techniczne skończył), ma zakola, wzrost między 170 a 180, morda niebrzydka, ale szczęki nie ma, a zarost raczej szczątkowy, taka szczota. Zarabia pewnie gdzieś w okolicach średniej krajowej, ona chyba podobnie.
Wg standardów wykopu raczej kwalifikuje się jako #przegryw na którego #p0lka by nie spojrzała. Mimo to związał się z mityczną piękną kobietą i są chyba szczęśliwi. Argument finansowy odpada, argument oskarka również. Proszę o analizę wykopkowych specjalistów ( ͡º ͜ʖ͡º)

#blackpill #redpill #zwiazki
  • 25
  • Odpowiedz
@ankast3: Dokładnie, najwiecej o zwiazkach wiedzą Ci którzy w żadnym nie byli z żadną kobieta nie rozmawiali, a znają je nawylot xDdd

Do tego szukanie powodu dla którego nikt ich nie chce, siedząc jednoczesnie w piwnicy całymi dniami i nie robiąc nic w tym kierunku xDdd

Cyrk na kółkach czyli blackpill i przegryw xd
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: Black pill to nie jest prawda objawiona dotycząca 100% populacji tylko jej większości wiec to oczywiste, że mogą istnieć wyjątki ¯\_(ツ)_/¯ A po drugie to nigdy nie wiesz jak na prawdę ten związek wygląda.
  • Odpowiedz
@luke-dolla7 Przecież doskonale wiesz jakie odpowiedzi dostaniesz. Obecny algorytm przegrywu i blackpilla wygląda w ten sposób:
Ładna i brzydki nie mogą być ze sobą-> jeśli są to pewnie on bogaty-> jeśli nie to pewnie są nieszczęśliwi

Ja się im nie dziwię, dopóki piwniczyłem u siebie na wsi to też myślałem w ten sposób ale odkąd trochę drzwi do swojej piwnicy uchyliłem to dotarło do mnie, że kwadratoszczękie Oskary z Warszawy jeżdżące klasą
  • Odpowiedz