Wpis z mikrobloga

@Rfzzz: Soniczna zdecydowanie.
Mam Blaupunkta DTS601 za śmieszne pieniądze. Koncowki wymieniam raz na 3 miesiące, dwupak kosztuje ok 20-25 zł. Dziala chyba juz 3 lata. Uzywam na zmianę z żoną (oczywiscie inne koncowki) i baterie laduje raz na ok 2,5 tygodnia
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie/szczoteczki-elektryczne/szczoteczka-soniczna-blaupunkt-dts601?gclid=Cj0KCQiAyMKbBhD1ARIsANs7rEEFhltyNvPXWzviXoG8dS3MbwL6izm1f4hOSsPjbFKEqWADZOjM18UaAltlEALw_wcB
@Rfzzz też odczułem dużą różnicę po przesiadce na oclean (od Xiaomi), jakiś najmniejszy podróżny model. Pierwsze wrażenia miałem takie jakby moje zęby były umyte jak po wyjściu od higienistki :D dodatkowo mają wbudowany timer co akurat pomaga mi trzymać odpowiednią długość mycia. Jest też apka którą użyłem może dwa razy.
Wg mnie nie ma sensu dopłacać do drogich modelów, warto zwrócić uwagę po ile są zamienne główki.
@Rfzzz nie słyszałem o tej firmie, jeśli cena jest spoko to myślę że można brać. Ja mam oclean air którą kupiłem równo 3 lata temu za 140zl. Główki do szczoteczki ok 17zl za Ori.