Wpis z mikrobloga

Z niestety słabą akustyką.


@Iudex: (i też w sumie @Darth_Gohan: )

Akustyka jak akustyka. Normalna. Jak ktoś umie, to nagłośni tam koncert dobrze, a jak nie umie to nie nagłośni dobrze. Nie wybija się poniżej średniej krajowej. Byłem w Hali sporo razy na koncertach i raz było lepiej, raz gorzej ale ogólnie nie pamiętam żebym kiedyś narzekał że było bardzo źle.

Do krytycznych opinii nt. akustyki obiektów podchodze z dużym
@Wolowinka: Na pewno łatwiej nagłaśnia się halę która ma bardziej standardowe kształty niż to jakie ma Hala Stulecia. Natomaist tak. Można to zrobić dobrze. Można to zrobić fatalnie.

Nie no akurat Stadion Narodowy na swoją opinię zasłużył. Tam problemy z nagłośnieniem mają nawet dobre zespoły. Nie wiem z czego wynika, ale po prostu tam tak jest.

Jak będąc fanem zespołu nie jesteś w stanie w wielu miejscach stadionu rozpoznać kawałka bo
@Darth_Gohan: no wiadomo, Narodowy to faktycznie tragedia choć i tam da się dobrze nagłośnić (vide ostatnie Depeche Mode, Phil Collins, Bon Jovi, Pink, kiedyś gdzieś w podobnej dyskusji ludzie podawali jeszcze inne koncerty tylko że na tamtych nie byłem, więc osobiście nie ręczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Wszystko da się nagłośnić, jeśli robią to ogarnięci ludzie. Nie ma tak, że "akustyka słaba" i elo już wiesz