Wpis z mikrobloga

@PrezydentMirko: Czy ja wiem, raz spotkałam go na lotnisku jak szedł na samolot, ale jednak się zatrzymał do zdjęcia, pomimo że ktoś mu tam powiedział, żeby się nie zatrzymywał. Hehehe. A tak poza tym to dobry gracz, trochę marnuje się w tej Francji.
@Pustulka: Gdyby przeszedł do Dortmundu mógłby zagrać na nosie Pepowi, którego chyba za bardzo nie lubi. Może dla niego to bardziej cenne niż kosmiczne zarobki przez rok lub dwa, bo przecież później i tak pewnie zmieniłby klub.
@tusiatko: nie było mnie chwile to spóźniona odp

Wydaje mi się, że ibra zdaje sobie sprawę że może wejść ten podatek we francji a on nie lubi grać w jednym klubie za długo, wcale bym się nie zdziwił gdyby przeszedł do dortmundu na 1-2 sezony nawet za mała kasę, bardziej prawdopodobne niż np Real, bo co jak co ale Ibra musi być numerem jeden, on by się super czuł w dortmundzie
@Poirytowany: No kurdę, tak w ogóle jego transfer do Niemiec byłby hitem dla całej Bundesligi, nie zdziwiłabym się, gdyby sponsorzy Dortmundu się skrzyknęli na większą kasę (niż normalnie) dla Ibry, żeby go do siebie ściągnąć. Wyobraź sobie reklamy Opla z Ibrą :D hahahaha
@tusiatko: Dortmund już wyszedł z dołka, zaczął podnosić pensje itd, pare lat temu pożyczał hajsy od Bayernu, teraz popularność i LM i sprzedanie paru zawodników wyciągnęły ich na prostą, nie są w stanie dać tyle co szejkowie, ale myślę, że Ibra jest do ugadania w takiej kwestii :)) No i jaki plus dla bundesligi takie coś, mecze Ibra vs Bayern, oglądalność milionowa :D
@Poirytowany: No kurde! No i przede wszystkim, trochę się ten problem rozwiąże z nierównościami pomiędzy Bayernem i Borussią. Na tą chwilę, mimo że Dortmund ma kilku spoko zawodników, utrata Lewandowskiego na korzyść Bayernu to kurde problem :) Ja bym się mega cieszyła gdyby przeszedł, a i myślę że grając w Niemczech też by zgarnął niezłą atencję od ludzi. Wydaję mi się, że dzisiaj Niemcy bardziej kochają piłkę nożną niż Francuzi i
@tusiatko: Bo Bayern to nie tylko klub ale maszyna finansowa, oni byli zarządzani od początku perfekcyjnie. Zobacz ile klubów teraz ma szejków, bayern nie musi, oni sami na siebie zarabiają i do tego mają fajny zespół. A z tym kupowaniem to jest od lat, cel jest prosty: pozbawić głównych rywali najważniejszych ogniw. I bundesliga wygrana. Ibra podniósł by poziom tych rozgrywek, kto wie... :)
@Poirytowany: No właśnie, ale przez to, że Bayern sobie nakupował wszystkich i zostawił rywali bez swoich czołowych zawodników może sprawić, że Bundesliga zrobię się nudna i znowu nikt ( z innych krajów), nie będzie chciał tego oglądać. Nie ma rywalizacji, nie ma show ;) A Ibra mógłby rozkręcić trochę sytuację :P
@tusiatko: Dla widza to minus, ale taki bayern nie zostawi najlepszego strzelca bundesligi ot tak, żeby było ciekawiej :D A ibry by już nie wykupili ;) Może, może :D Po nim to się wszystkiego można spodziewać.