Wpis z mikrobloga

Cześć!
Droga do 10 000 kcal w jednym posiłku z McDonalds

Dzień 4/10

Czas: 00:27,15

Czuje że żołądek jest pełny, ale największym problem jednak był smak który przyprawiał o mdłości.

4 000 kcal
12x McNuggets + 2x dip cheddar
1x Big Tasty Becon
1x Chicken Tasty
1x Cheddar Dijon
1x Dubbel QP Cheese
1x duże frytki

Cena: 419 kr

W przyszłym tygodniu będzie 5 000 kcal.

IHA1Ll - Cześć! 
Droga do 10 000 kcal w jednym posiłku z McDonalds 

Dzień 4/10

Czas...

źródło: comment_1668347689GsToLldm9XGGcZbiHlXmwA.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@IHA1Ll: jak chcesz naprawdę wcisnąć 10k to cola (ta z kaloriami) to dobra rada którą tam kolega na górze daje

dobrze jest przemieszać tekstury - załączam filmik z zawodów jak koleś zjada gigantyczną porcje lodów
jak go przytkało i zdawało się że nie mógł więcej, to zamówił słone frytki - i chociaż brzmi to nieintuicyjnie, to dzięki przegryzieniu tych frytek odzyskał pęd
heniek_8 - @IHA1Ll: jak chcesz naprawdę wcisnąć 10k to cola (ta z kaloriami) to dobra...
  • Odpowiedz
@IHA1Ll: bardzo ciekawe jest to, że w USA realnie zarcie z Maca jest tansze, w stosunku do innych miejscu. W PL za podobną mamone zje się bez problemu - jakiś zestaw w knajpce nienajpodlejszej, pysznego naleśnika w naleśnikarni np. manekin, czy nwet burgera ciut wyższych jakościowo lotów
fajny pomysł na wyzwanie!!
  • Odpowiedz
@IHA1Ll ja często dyskutujesz ze znajomym z usa i to jak wygląda żywienie tam a u nas i dostępność do świeżej, nieprzerwozonej żywności wydaje się być przepaścią.
Gdzie mieszkasz?
  • Odpowiedz
@IHA1Ll Skandynawię uważam za piękna ale jestem zmarzluch :(
Niemniej nie byłam nigdy nawet turystyczne, a bardzo chciałabym kilka konkretnych miejsc zobaczyć!
  • Odpowiedz
  • 0
@hurtwish: W takim wypadku polecam drugą polowe czerwca i praktycznie cały lipiec, bo poza widokami trafiają się całe tygodnie upałów powyżej 30 stopni. Ale chyba najładniej jest w październiku bo wtedy czuć ten Skandynawski klimat.
  • Odpowiedz
@IHA1Ll ja jestem fanka black metalu i Myhem więc klimacik by się przydał... ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale muszę też muzeum Muminkow. Wypada zwiedzić przynajmniej z 2-3kraje
  • Odpowiedz
  • 0
@hurtwish: W takim razie samochodem a najlepiej kamperem, jest mnóstwo pół kempingowych z dobrą infrastrukturą, a sami Szwedzi mam wrażenie kochają spędzać wakacje w ten sposób
  • Odpowiedz