Wpis z mikrobloga

#uk #vape #zakupy
Cześć vaperzy! Moj ukochany vape tank innokin zlide dokonał żywota i szukam czegoś nowego. Wybór padł na innokin zlide top, czyli nowszą wersję po prostu. Problem w tym, że w UK legalnie można kupić tanki o pojemności max 2ml. Wiecie może jakiesą legitne sklepy, gdzie mogę kupic 4.5ml z wysyłką do UK? Ewentualnie do Polski, ale próbowałam znaleźć na polskich stronach i wydaje mi się, że nie jest to najpopularniejsza marka w PL bo nie znalazłam ani jednego sklepu, który to sprzedaje. Jedyne, co mam na razie to na vapevo.com z wysylka do UK ale na truspilot ma troche opini srednich. Ktoś coś?
  • 10
@save_the_drama: no niestety ale wybrałaś sobie producenta który albo chce się zwinąć z rynku europejskiego albo globalnie bo dostępność produktów leży i kwiczy. Ja wiem że łatwo nie jest bo sam dopiero co zamawiałem Geekvape Z SE i też trzeba się było nakombinować ale w przypadku Innokina jest kompletna tragedia.

Wersja TOP to widmo: niby istnieje ale i tak nigdzie nie ma. A te pojedyncze sklepy to oczywiście dropshipperzy i stąd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CanYouHearMe: właśnie wiem że to dropshipperzy, wspomniany sklep to jedyny, gdzie nie ma komentarzy o kradzieży danych karty czy innych absurdach, które na pewno mnie do zakupu u nich zniechęcą. Zdaje sobie sprawę że będę musiała trochę poczekać i nie przeszkadza mi to, mam na razie inny tank, który jest co prawda DL i żre niesamowite ilości prądu i hektolitry olejku, no ale jest. No ale żeby w końcu przyszło. Pozostaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebinio: oo dzięki! Jest tam kilka nieprzyjemnych historii ale ogólnie niezle opinie. Ile czasu czekałeś na wysyłkę do PL i jakie koszty przesyłki? Bo do UK jeszcze pewnie na customs potrzymają i nalicza odpowiednio :/
Les vapes jetables sont des appareils de vapotage petits, pratiques et faciles à utiliser qui doivent être utilisés une seule fois. Ces types de vapes ont des cartouches d'e-liquide préremplies, il n'est donc pas nécessaire de les remplir. Ils ne nécessitent pas non plus d'entretien et peuvent être jetés une fois qu'ils n'ont plus de charge ou de liquide. Des marques de vape connues et jetables telles que Elux Legend, Elf Bar,