Wpis z mikrobloga

Moze macie jakieś porady do ugrania największego rabatu na AGD? Przymierzam się do zakupu AGD do mieszkania, ale na euro RTV nie maja promki oficjalnie na 5ty produkt gratis. Czy myślicie, ze jak pójdę do sklepu to jakoś to ugram? Wiem, ze media expert ma coś takiego, ale nie maja takich rzeczy jak chce. #mediaexpert #mediamarkt #rtveuroagd #deweloperka #agd
ashwaganda - Moze macie jakieś porady do ugrania największego rabatu na AGD? Przymier...

źródło: comment_1668336897uScngp8ASlAimV2ZbIqmsH.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@ashwaganda: na euro RTV sprzedają wadliwy towar. Kuchenka nie odpalała o szuflada pod piekarnikiem krzywa a pralka po 10 sekundach pobierania wody wypi3rdala proszek do ścieku. Chuujnia że szkoda słów a i producent nie spieszy się z korespondecją tylko farmazony klepie. Szkoda qwa słów.
  • Odpowiedz
@nzero: Taaaa teraz są jakieś black weeks do 16.11, ale prawdziwe black friday powinno być pod koniec listopada. Aktualnie mam 50 zł za każde 500 zł niby, ale wydaje mi się ze to pic na wodę
  • Odpowiedz
@ashwaganda: jedynie w euro możesz ugrać jak okaże ze w mediaexpert/mediamarkt/neonet itp jest któryś produkt taniej to zrobią Ci taką samą cenę.
Albo czekaj na promkę z tym 5tym produktem za 1zł.
  • Odpowiedz
@c43amg: Nie korzystam
@sign: Weź tez pod uwagę ze specjalnie zrobiłem taki koszyk pod promocje producentów. Samsung daje mi 500 zł zwrotu za piekarnik plus lodówkę i elektrolux 300 za opłacenie rachunków
  • Odpowiedz
@sign: Ale słaba jest ta promka bo rachunki są różne, a nie możesz wyjść za próg, wiec musisz tak skompletować papiery żeby wyjść najbliżej 500 zł
  • Odpowiedz
@ashwaganda: Najlepiej każdy produkt osobno bo wtedy najwięcej można zaoszczędzić tylko trzeba czekać na dobrą promocję. Możesz ustawić alert na słowo kluczowe np model lodówki "RB....." i gdy ktoś doda taką okazję na HotShops.pl to otrzymasz powiadomienie mailowe i nie przegapisz promocji.
  • Odpowiedz
@ashwaganda: wiec tak: często na sprzęcie są minimalne marże wiec różnie bywa co do rabatów. Zadaj sobie pytanie czy chcesz dobrać jakieś usługi, gwarancje rozszerzone jeżeli tak to na co i na jak długo.
Potem porównaj ceny u konkurencji- w mediamarkcie jak będzie trzeba to robimy cenę pod konkurencje.
Ostatnim czynnikiem jest czas- każdy market niezależnie od firmy ma osiągać wyniki w przedziale miesięcznym. Wiec jak trafisz na market któremu
  • Odpowiedz
@sign: Aaa to okej, sorry za błąd
@Pietrek9: Nie biorę pod uwagi „pułkowników”, tylko zapakowany sprzęt fabrycznie. Co do gwarancji jeszcze się nie zastanawiałem.
Korci mnie tylko to, ze aktualnie mam około 2200 rabatu (sklep plus producenci). I to jest jakieś 16% koszyka brutto. Przy piątej sztuce gratis wyszłoby pewnie podobnie, ale już mam tak zakodowany umysł ze teraz się opłaca i lepiej nie będzie xD
  • Odpowiedz
@ashwaganda: Pułkownik a ekspozycja to co innego.
Mówię jak to wyglada od drugiej strony a co Ty z tym zrobisz to twoja sprawa.
Tylko podpowiem, ze żyjesz w Polsce gdzie nie istnieje prawdziwe black friday wiec na spektakularne oszczędzanie nie ma mowy. Wybierając się w ostatni weekend listopada na zakupy tylko #!$%@? Cię strzeli bo mając cała obsadę na zmianie i tak nie będzie czasu zbytnio by doszło do dialogu.
  • Odpowiedz
@Pietrek9: Niby tak, ale nie spieszy mi się z tym bo nie mam gdzie tego trzymać, jakbym teraz kupił to musiałbym wynająć magazyn XD bo w sklepie raczej trzymać się nie da
  • Odpowiedz
@ashwaganda: problem z negocjacją ceny pod konkurencję może być taki, że czasem dane modele są robione (?), wstawiane tylko do danego marketu. Różnice są drobne, ale model już się różni i np lodówki z media markt nie znajdziesz nigdzie indziej.
  • Odpowiedz