Wpis z mikrobloga

Jaki jest najlepszy sposób na oglądanie polskiej telewizji w Smart tv najlepiej za darmo? Jestem totalnie zielony w temacie i szukam najlepszego rozwiązania. Mam Smart tv od chromecasta i chciałbym mieć możliwość oglądania podstawowych kanałów w dobrej jakości. Dodam, że nie mam anteny także ta możliwość przez kodu odpada. Istnieją takie aplikacje jak TVP GO, ale tam są tylko państwowe stacje. Na wp pilot tylko jakość sd za darmo. Jeśli nie da się za darmo to jaka apka na Smart tv do oglądania telewizji jak najtaniej przy jak największej ilości kanałów? Z góry dzięki za każdą pomoc
#iptv
  • 49
@31337: W większości przypadków tak działa życie xd Ale chodzi mi o jak najtańsze rozwiązanie. Chcę mieć telewizję jednak bo czasami się przydaje a szkoda mi jakoś dużo kasy wydawać. Tak do 10 zł żeby było jak najwięcej kanałów i mi to wystarczy
@murhaf: nie mam telegram a Messenger może być? lub nie dasz rady podesłać tutaj na pw czegoś gdzie bede mógł spokojnie obejrzeć zbliżające ksw i ekstraklasa posiadam już player ott na chromcast potrzebuje tylko małej pomocy jak to ustawić MAC by działało ksw i sportowe
@murhaf: no mniej więcej rozumiem dlatego pytanie moje czy mógłbyś mi z tym tematem pomóc na priv skąd wziąć właśnie ten mac i czy będzie ksw i ile kosztuje pomoc widzę że ludzie tu ciebie chwalą i są zadowoleni dlatego też chciałbym uzyskać jakaś pomoc i wsparcie