Wpis z mikrobloga

@masterdick: Jaranie przeciez w hej robi luki w mozgu. Znam ludzi co jaraja codziennie, badz czesto i maja totalna odklejke nawet rzeklbym, ze wieksza od nosow xD
I tak wydaje mi sie, ze gdyby to bylo wszystko legalne i mozna byloby kupic w sklepie mefedron/ziolo/koks/hera etc i alkohol to alkohol az tak bardzo nie wplywa na łeb co inne uzywki.

Tzn ja tak sadze i takie mam zdanie na podstawie tego
A propos alko, ziomek #!$%@? swoja bete #!$%@? 2 h temu, chlopak ledwo po 20 a juz alkoholik , ojciec tez byl alkoholikiem, i dre na tych zjebow sie od roku zeby mu alko nie dawali bo ma problem, ale #!$%@? ich to obchodzi, ale ja mu postawilem warunek, ze albo idzie na leczenie albo sie nie znamy, szkoda marnowac wlasne zdrowie i czas na osobe ktora nie chce sobie pomoc
@przykryczlowiek: Bo uboczne skutki sa podstepne, bo nastepuja fazowo w dluzszym okresie czasu, wiem o czym mowisz bo sam gloryfikowalem ziolo, i bylem dumny ze nie pije alko, ale ze to jaralem codziennie, a potem jeszcze do jadlospisu wjechal meff, a ja tylko chcialem byc fajny przy kolegach, na szczescie symule juz za mna, fajek ponad tydzie. Nie pale, weedu pare dni dluzej, stwierdzic moge wieksza samokontrole przy mojej cukrzycy, wieksza
@CezaryKlementowicz: Pal dziennie przez tydzien gram. Pij codziennie przez tydzien pół litra wódki. Odezwij się jak skończysz test. Marihuana przy alkoholu to jest pikus. Nie słyszałem nigdy żeby ktoś był na odtruciu od marihuany. Ja na detoksie od alko byłem 3 razy. Picie alkoholu to jest nic innego jak wlewanie w siebie trucizny która niszczy organizm i daje skutki uboczne jak wymiotowanie czy inne rzeczy.
@M83_: i picie przez miesiąc wódy a palenie przez miesiąc no to #!$%@? ten co wali tłoki, pali trawe codziennie to nie umie złożyć zdania złożonego. Trawa to jest ogłupiacz a najgorzej #!$%@? w okresie dojrzewania ale nie mata przeciez kocha trawe to jest najlepszw ;)))
@przykryczlowiek: Pierwszy raz zapaliłem trawę w wieku 19 lat. Teraz mam 32 lata. Tak samo moi rówieśnicy i szczerze? Żyjemy jak normalni ludzie. I najlepsze jest to ze oni palili jak smoki gdzie ja wolałem piwkowac. Mam jednego znajomego co chodzi po mieście i mnie nie rozpoznaje i mówi sam do ciebie. Ale on wciągał na potęgę przeróżne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CezaryKlementowicz: Wiesz moj ostatni cug alkoholowy trwał miesiąc. Miesiąc z którego nic nie pamietam. Dziwne ze jak pale to wszystko na drugi dzień pamietam co robiłem. Potem byłem na detoksie i żeby mózg po alkoholu wrócił na proste tory potrzebowałem 3 miesięcy. Bebechy w środku miały ciężko tak samo jak mózg.
@M83_: nie wiem. Ja jak palilem dwa dni to mialem totalna odklejke przez ponad tydzien i nie pamietalem gdzie kladlem to co trzymalem parenascie sekund przed xD Ale no kto co lubi. Wedlug mnie zielsko bardziej wplywa na odklejke niz alkohol xD
I jak to sie mowi. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja wygralem teraz 800 zl ez