Wpis z mikrobloga

@SmellySocks: @Sahelantrop To jest de facto oskarzanie kogoś o zdrade. Ten tłit był kompromitujący - wiele ludzi nie zna jego późniejszych tłumaczeń(ja sam o tym nie wiedziałem/zapomnialem).
korwin czy braun to inna kategoria, otwartych kolaborantow Rosji, ale Bosak nie jest rusofilem.
@SmellySocks: albo może po prostu zrobił tak, jak należało, czyli doprecyzował? XD niektórzy to nawet na Karaibach doszukiwaliby się złej pogody - "zbyt idealnie" xD

Ja rozumiem ataki na nich, bo niekiedy przesadzają lub gadają głupoty, ale tutaj to komicznie wygląda, że ktoś próbuje mu się dosrać i ten twitt
@SmellySocks: @Sahelantrop, szary wykopek, który przegląda co jest w gorących zobaczył/zobaczy coś takiego, i wiadomo jaki sobie wyrobi pogląd, i o to w tym chodzi. Takie jest zadanie trolli na tym portalu. Wrzucanie tego z rozmysłem świadczy jak najgorzej o autorze i o was bijacych mu brawo.
@IdillaMZ: @Michal2601: Ale to przecież nic nie zmienia. Ja wiem, ze pierwszy tweet brzmi jakby Bosak wyrażał w nim swoją opinie, a w poprawionym zrzuca to na „zachodnich liderów”. Od pierwszego śmierdzi onucą, a drugi, wbrew faktom, bije bez powodu w zachód, którego Krzysiu jest zdecydowanym wrogiem, bo geje. A bicie w zachód to wpychanie w objęcia rosji. Dobrze ze poprawił, nie zarzucam mu złych intencji, ale oba tweety są
@SmellySocks: tylko, że Zachód pierwsze 3 dni przespał i mało kto o tym pamięta. Czekali na to, co zrobią Ukraińcy, a ci się bronili na tyle dzielnie, że Zachód już musiał podjąć kroki. Słuszne było wtedy oburzenie Bosaka, że nic się tutaj nie robi. W tamtym momencie nie dało się chyba bardziej proukraińskiego twitta napisać i serio nie widzę tutaj onucowej postawy, która widzę bardzo często w ludziach Brauna i u