Wpis z mikrobloga

Ten #arsenal to mnie cały czas zaskakuje. Przecież Arteta w każdym innym klubie by był odsunięty od prowadzenia zespołu już pewnie z 5 razy w tamtym sezonie. I nie mówię tu tylko o eklapie. Jakim cudem on się utrzymał, to ja nie wiem.
#premierleague
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
@Matpiotr
Jak widać zarząd miał #!$%@? na narzekanie kibiców i ekspertów(w tym gronie byłem również ja) i dali nieograniczony czas Artecie by doprowadził do końca to co zaczął.
Po pozbyciu się wielu zgniłych jabłek(w ch*j przepłaconych) i wprowadzenie do składu welu młodych grajków, w końcu zaczęło to wyglądać tak jak Arsenal z dawnych lat.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Zarząd pokazał w końcu, że ma więcej rozumu niż nam się wydawało. I może wzięli przykład z Liverpoolu, gdzie Klopp na początku też specjalnie nie błyszczał, jak widać Arteta od samego początku był projektem długoterminowym.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Bo zarząd Arsenalu akurat jest jednym z lepszych w PL, jak nie na świecie. Wenger też zaczął przygodę od sezonu - dwóch porażek, a potem była piękna historia, finał LM czy wygranie PL bez porażki w sezonie. Arteta też dostał kredyt zaufania
  • Odpowiedz