Wpis z mikrobloga

KOGO WŁAŚNIE OBUDZIŁ LISTONOSZ?


KOMU PRZYNIÓSŁ LIST Z SĄDU?


KTO SIĘ ZDZIWIŁ OTWIERAJĄC LIST BO SPODZIEWAŁ SIĘ ZUPEŁNIE INNEGO PISMA?


KTO MA TERAZ WEZWANIE NA ROZPRAWĘ W SPRAWIE SPOŻYWANIA ALKOHOLU W MIEJSCU PUBLICZNYM ORAZ ZNIEWAŻENIE FUNKCJONARIUSZA (STRAŻY MIEJSKIEJ) NA SŁUŻBIE BO POWIEDZIAŁ DO NIEGO W MAJU 2013 ROKU "CHYBA CIE P------O" GDY TEN CHCIAŁ MU WYSTAWIĆ MANDAT ZA PUSTĄ PUSZKĘ W ILOŚCI SZTUK JEDEN KTÓRA LEŻAŁA KOŁO ŁAWKI GDY TEN STAŁ OBOK Z ZNAJOMYMI W ILOŚCI SZTUK 4?


Mają refleks s--------y, ale to pewnie dlatego, że strażnik miejski mówił mi, że sprawę skieruje do sądu grodzkiego (które zostały zlikwidowane w 2010 roku) więc nie mogłem nie przyjąć takiej wspaniałej oferty ;D

#strazmiejska #wroclaw #prawo #sad #piotszakstyle
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKara: wychodzi na to, że nie tylko ja mam totalnie w------e, gdy straż miejska ma do mnie jakieś zastrzeżenia :>

Ot tak dla zasady!
  • Odpowiedz
@PanKara: Miałem podobną sprawę, nie przyjąłem mandatu za picie bo puszka leżała koło mnie, nikt nie widział że piję. Tylko bez "chyba Cię p------o" się obeszło xd Przeszedłem się dwa razy na przesłuchanie a po półtorej roku przyszedł list w którym nie było nawet wspomniane o piciu alkoholu. P--------i winę deptania zieleńca w miejscu nie wyznaczonym przez zarządce. xd Sąd jednak w swej wspaniałomyślności odstąpił od kary xd
  • Odpowiedz
@PanKara: ja w zawci wyskoczyłem z ziomeczkiem na fajeczkę to się cwaniaki z miejskiej rozdzielili. Mieliśmy 2 drogi ucieczki i dwie nam zagrodzili PS też dostałem jakiś list z sądu czy raczej awizo, ale nie odebrałem na czas. Wyjęty spod prawa, gangster bordowy AMA?
  • Odpowiedz