Wpis z mikrobloga

a co jeśli to ty widzisz wszędzie russkich trolli?


@Aquamen: ja widzę ruskich trolli tylko tam, gdzie ktoś niemal całą swoją działalność w internecie poświęca tematowi Ukrainy, gdzie pisze antyukraińskie brednie i broni Rosjan.

Jeśli twierdzisz, że to normalne, aby całą swoją działalność w internecie poświęcać czemuś takiemu, to znaczy, że dla ciebie nawet rosyjscy dziennikarze z państwowej telewizji nie będą rosyjskimi propagandystami, tylko obiektywnymi dziennikarzami.
@skitarii: ale dlaczego myślisz, że tak jest? Przecież jest masa osób które piszą tylko o wojnie i to potrafią zmieszać własny kraj z błotem by tylko pokazać, że Ukraińcy są od nas w czymś lepsi, bardziej pragmatyczni itp tylko by wywolac "ból dupy" u innych Ba są nawet konta stworzone w tym celu i jakoś nie robisz o nich osobnych wpisów Dlaczego?
@skitarii: raczej masz świadomość o kim mówię to są ludzie którzy siedzą tu 24/7 piszą takie bzdury jak to, że Ukraińcy mają więcej pragmatyzmu od NATO, mozemy się od nich tego uczyć, potrafią usprawiedliwiać rzeź wołyńską złymi Polakami czy też zwyczajnie przeklejać propagandę z ukraińskich telegramów Wystarczy wejść na tag i zobaczyć wpisy Dlatego pomyślałem, że jesteś z neuropy właśnie bo wyciągnąłeś wpis sprzed roku
@skitarii: i gdzie tutaj widzisz szerzenie rosyjskiej propagandy. Ten człowiek nie miał dostępu do informacji niejawnych, wiedzy wywiadowczej więc miał pełne prawo tak pisać. Poza tym nikomu normalnemu się w głowie nie mieściło że w naszych czasach rozpocznie się wojna.
@skitarii: nie wystawiam przed szereg jak ty ani nie wystawiam na lincz jednak jeśli zadasz sobie trochę trudu i przejrzysz mój profil to zapewniam, że znajdziesz tę profile Podpowiem ci, że można je rozpoznać po datach zalozenia z większa zgadzają się ze startem wojny U góry masz przykład wykopka któremu za bardzo propaganda weszła i tak podburzyles chłopa, że o adres wypytuje Gratulacje lincz udany ( ͡° ͜ʖ ͡
@elf_pszeniczny: Chyba nie należę do popularnych kont ale akurat jestem dumna z moich komentarzy sprzed wojny. Czytałam Wojczala i mocno stawiałam na jego scenariusz, że Rosja uderzy. Pamietam nawet hejt jaki się wylał na mnie z tego powodu bo mało kto chciał wierzyć w taki scenariusz. Nie mniej jak Ruscy ruszyli to moje przewidywania były już różne. I tutaj przestrzeliłam bo np: myślałam, że uda się wyzwolić Ukrainę do końca wakacji
@muchabzz: ale przecież ja się na eksperta nie kreowałem, to po pierwsze. A mam chyba jeszcze prawo pisać, co myślę... A może nie mam? Hę? Po drugie - nie przyszło mi do głowy, że Putin własnymi rękami rozwali to, co budował z takim mozołem przez ostatnie 20 lat. Normalni ludzie zakładają, że inni normalni ludzie zachowują się racjonalnie.