Wpis z mikrobloga

@skitarii:
Ja #!$%@?. Przecież na niego to nawet śliny szkoda żeby napluć. Polska szczekała. Polska prowokowała Rosję swoim istnieniem. XD

A potem będzie udawał wielce oświeconego symetrystę, który tylko sprzeciwia się ukrainizacji Polski i wcale nie jest onucą.
  • Odpowiedz
@skitarii: "Wykopki pelikany serio myślą że w XXI wieku w Europie będzie wojna? Że niby co, czołgi normalnie pojadą rakiety wybuchną żołnierze pójdą strzelać i będzie bum bum ratata xD Wy łykopki głupie we wszystko uwierzycie w tej histerii rusofobicznej, wykop fejs"
  • Odpowiedz
@Grooveer: no hej. :3
I okazuje się, że miałem rację, gdy pisałem, że:
1. ewentualne zyski z ataku przekroczyłyby straty;
2. Rosji nie stać na okupację Ukrainy.
Czuję dobrze prorok - dziękuję, że @skitarii był tak łaskawy mi przypomnieć moje trafne przepowiednie.
  • Odpowiedz
@Grooveer: możesz mu tłumaczyć co chcesz, ale błędnie zakładasz, że on te swoje wysrywy pisze z niewiedzy.

Nie, on je pisze bo jest ruskim propagandystą i stara się urabiać internetową społeczność w Polsce na korzyść Kremla. On napisze cokolwiek co jest korzystne dla ruskiej propagandy mając w dupie etykę, własną godność i inne tego typu śmieszne z jego perspektywy rzeczy.
  • Odpowiedz
@Grooveer: ale takie screeny warto zachować, bo propagandystów najbardziej boli, gdy ich propagandę się rozbraja poprzez wskazywanie ich prawdziwych intencji, w czym tego typu screeny pomagają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreatCornholio: a kto inny niż onuca by się cieszył z ataku ruskich na Ukrainę, co widać na drugim screenie?

Kto inny niż onuca twierdziłby, że Rosja jest wroga Polsce dopiero od 2004 roku i to tylko przez wypowiedzi polskich polityków, jakby wcześniej przez setki lat Polska nie doświadczała zbrodni ze strony Rosji?
  • Odpowiedz
@skitarii: nigdy i nigdzie nie pisałem, że mnie to cieszy. Wręcz przeciwnie - wielokrotnie pisałem po wybuchu wojny, że Putin chyba zwariował. A jeśli wiesz lepiej ode mnie co myślę - to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wzruszyć ramionami.
  • Odpowiedz
nigdy i nigdzie nie pisałem, że mnie to cieszy. Wręcz przeciwnie - wielokrotnie pisałem po wybuchu wojny, że Putin chyba zwariował. A jeśli wiesz lepiej ode mnie co myślę - to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wzruszyć ramionami.


@BartTP: te "wielokrotnie" było po kilku dniach wojny, gdy podobnie jak miliony ruskich niemile się zdziwiłeś tym jakimi nieudacznikami są ruscy wojskowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoją
  • Odpowiedz