Wpis z mikrobloga

Endru Tejt

Najbardziej mnie rozbraja, jak mało wystarczy by być zapraszanym do w miarę poważnych programów.

Został zbanowany za teksty o kobietach, ale jego podejrzane biznesy jakoś nikogo nie interesują? Puszcza bajere o jakiś kasynach online chociaż już wiadomo, że zmusza kobiety do różnych form prostytucji. Tak do końca nie wiadomo skąd ci ludzie mają takie pieniądze, ale wszyscy to zwyczajnie ignorują i skupiają sie na jego #!$%@?.
I ten gość jest promowany na youtube shorts non stop. Piers Morgan z nim rozmawia o wolności słowa, Valuetainment rozmawia z nim przez 4 bite godziny o dupie Maryni, ludzie trzymajta mnie.
Chłop potrafi sklecić trzy płynne zdania i nagle zostaje jakimś wielkim ucieleśnieniem wolności słowa, moralności, biznesu i filozofii życia xD.

#bekazpodludzi #andrewtate #heheszki
Pobierz Nieboty - Endru Tejt

Najbardziej mnie rozbraja, jak mało wystarczy by być zaprasza...
źródło: comment_1668249752b8eRHEX5K6HCm3fFv1c88q.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie_bo_ty: w internecie żeby się wybić należy #!$%@? nieprawdopodobne farmazony : )
-"jego" jet nie jest jego tylko czarterowany od Luxaviation
-nie ma żadnych dowodów na jego historie biznesowe czy mieszkanie z haremem kobiet
-materiałów z nim jest tak wiele, że jak się zna ich sporo to można wychwycić jak przeczy samemu sobie
@Nie_bo_ty: O #!$%@?, jaki wysryw debilny. Podaj jakis dowod ze zmusza jakies kobiety do prostytucji? XD Ale z ciebie Janusz…
A to czemu YT jest zasrany jego filmikami wie kazdy z odrobina IQ, metoda jest banalnie prosta. Ale nie dla ciebie :)