Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dobry Adanosie.

Twórcy Quest Packa do G3 chyba nie wiedzą jakie są strony świata.

Mamy to zadania "Stare metody Nowego Obozu". I na koniec musimy sprawić by najemnicy z farmy na ZACHÓD od Montery siedzieli cicho podczas ataku na konwój.

No to farma na zachód to ta gdzie mieliśmy zadanie z zabiciem krów.

Z nikim nie da się pogadać, w dzienniku sugestia bardziej na siłowe rozwiązanie, to ok. I tak chciałem wyzwolić Monterę. Choć gryzło się z tym, jaki konwój niby po odbiciu ma ruszyć, ale nie pamiętam czy konwój miał iść z Montery czy nie.

Po wszystkim dalej dupa. Nic w zadaniu nie ruszyło.

Patrzę na opis zadania w necie.

Chodziło o farmę Elbera, która jest #!$%@? na PÓŁNOC od Montery.

Nie kumam też tego, że w Okarze Roland wie o Gocie, o Monterze, a dalej nie mogę z nim handlować bo respect u niego mam równe 0 xD

Eh o G3 to można książki pisać.

A zadanie wpadnie do kosza, bo w zbugowanym G3 wolę nie bawić się w przywoływanie Elbera.

#gothic
FotDK - Dobry Adanosie.

Twórcy Quest Packa do G3 chyba nie wiedzą jakie są strony św...

źródło: comment_16682461733bTU9Cq8B2d0aVVYnq85Va.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@FotDK: G3 można tłumaczyć że to alfa i tak dalej... ale niech ktoś mi powie że ich super system skrzyń z kolejkowanym lootem to też była prowizorka na szybko a nie myśl budowy świata...
  • Odpowiedz
@FotDK: To działało tak, że są w świecie gry kufry, podzielone na 3 poziomy otwierania zamków, które dają losowy loot, jakieś zwoje, miksturki i kiepskie bronie.
Ale są również Ciężkie i Stare Skrzynie. One są podzielone na loot dla postaci pod magię/zręczność, i postaci pod siłę. I tutaj to działa tak, że nie ważne w jakiej kolejności otworzysz daną skrzynie, to zawsze będzie ten sam loot, z każdą kolejną otwartą tego
  • Odpowiedz