Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Tak po krotce. Ftx zostaje "zhakowany" w nocy. Choć to prawdopodobnie insiderzy czyszczą portfele z resztek pieniędzy klientów. A sam SBF ucieka z Bahamów do Argentyny. Oczywiście prywatnym jetem.
Heh, to co się dzieje w świecie krypto od kilku dni zasługuje na film.
Czekam teraz na upadek binance.
#kryptowaluty #gielda
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oczywiście że jest, ale masz prawo do swojego zdania


@picasssss1: Moje życiowe doświadczenie mówi mi, że od średniej odstajemy raczej w górę niż w dół. Pisałeś kiedyś, że pracujesz na magazynie więc może obracasz się wśród ludzi gdzie ta średnia jest taka jaka jest. Sama opinia jest "dość odważna" delikatnie mówiąc.
Ja pracuję z klientami z bardzo wielu segmentów, od normalsów tyrających u Janusza po gości zarabiających powyżej mln rocznie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DJ007: @gonzo91: @picasssss1:
ale wybornie się Was czyta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jasne, krypto to tulipany i czysta spekula. Nie wchodźcie w to bo jebnie zaraz do zera i stracicie pienionce.

Nie to co rynek giełdowy o stabilnych fundamentach, którego wzrosty są zależne od tego czy dziadzia Powell powie, że odpalają drukary, czy nie i czy znów wróci zadrukowywanie kryzysu pustym
  • Odpowiedz
@JuzTuKiedysBylem: lol przecież ja uważam że giełda to też w dużej mierze spekulacja, gaz to już skrajna spekulacja ale dalej handlujesz czymś co istnieje.
@DJ007: obracam się w różnych środowiskach, ekonomicznie Polacy w większości to głąby, to że spotkałeś kilku bystrych tego nie zmienia, ba to nawet naturalne że tacy ludzie są. Mówisz mi coś o środowisku, a sam przekłamujesz na swoją stronę, zaniżając jednocześnie moją wypowiedź że
  • Odpowiedz
ale wybornie się Was czyta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JuzTuKiedysBylem: Ja się odnosiłem do Krypto oceniając realną wartość która za nim stoi bo jako aktywo spekulacyjne jest wyborne i bez dwóch zdań. Sam nigdy nie określałem siebie jako inwestora i szczerze powiedziawszy nie bardzo mnie interesuje w co wkładam pieniądze bo szukam akceptowalnej zmienności i zysku. Jednak historia dotycząca Krypto w mojej ocenie dorobiła prawdziwą wartość
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@picasssss1: no właśnie różnica polega na tym, że moje krypto jest nadal na moim portfelu i nikt go nie ruszy. Tego się nie da powstrzymać. A jak Tobie wyjmą wtyczkę od giełdy (myślicie, że one nie mogą kręcić wałków i się zawinąć?) to jesteś w dupie i Twoje cyfrowe kontrakty tak samo.
  • Odpowiedz
Mówisz mi coś o środowisku, a sam przekłamujesz na swoją stronę, zaniżając jednocześnie moją wypowiedź że względu na to gdzie pracuję. Hipokryta z ciebie.


@picasssss1: Starałem się być delikatny, ale widać nie wyszło.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DJ007: wystarczy przeczytać whitepaper btc, zrozumieć jak to działa i co najważniejsze, że podaż jest skończona. Jeżeli nie zamknąłeś się w ignorancji to polecam przeczytać książkę Standard Bitcoina Amosa, chociażby dla poszerzenia horyzontów.
Nie mówię już o usecase w razie totalnej wyjebki systemu jak mają w Turcji, Libanie, krajach Ameryki Południowej czy Afryki.
Możesz przenieść aktywa warte miliony na golasa, pamiętając 12 słów.
Mam złoto fizyczne, mam obligi, mam waluty
  • Odpowiedz
Najpewniejszy jestem złota i krypto


@JuzTuKiedysBylem: Rozumiem to bo sam trochę złotem handlowałem i srebrnych monet się nie pozbyłem. Sama pewność na rynku nie oznacza w ostatecznym rozrachunku "wygranka". Moja opinia o krypto nie jest atakiem na Ciebie, tylko na ideę, za którą osobiście nie widzę wartości.
Co do poznawania świata krypto głębiej, to na pewno bym to zrobił gdybym chciał zostać hodlerem. Rynek to wszystko zweryfikuje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DJ007: Do niedawna sam myślałem że to tulipany ale zacząłem się edukować.
Kolejny przykład. #!$%@?ła się duża giełda. W 24h powstał temat proof-of-reserves, który wszyscy gracze z branży podchwycili i szybciej lub wolniej każdy daje listę swoich rezerw krypto do publicznego wglądu. Organizm się sam uleczył na podstawie tej wtopy i umocnił na przyszłość.
Pomyśl ile czasu zajęłoby wdrożenie czegoś takiego w rynku 'tradycyjnego' tradingu.
Ile firm od platform tradingowych daje wgląd w swoje rezerwy i skarbce?
Skąd wiesz, że nie kręcą wałków pod spodem za Twoja kasę i nie powinie im się noga. Ja wiem, że to rynek regulowany ale nie ma sposobów żeby na papierze wszystko wyglądało legitnie żeby kontrola się nie #!$%@?ła? Nie istnieje korupcja, żeby ktoś podpisał że wszystko gra za walizkę dolarów?
Myślę, że też możesz kiedyś wbić na giełdę i zobaczyć 404 not found
  • Odpowiedz
Skąd wiesz, że nie kręcą wałków pod spodem za Twoja kasę i nie powinie im się noga. Ja wiem, że to rynek regulowany ale nie ma sposobów żeby na papierze wszystko wyglądało legitnie żeby kontrola się nie #!$%@?ła?

Myślę, że też możesz kiedyś wbić na giełdę i zobaczyć 404 not found w przeglądarce.


@JuzTuKiedysBylem: Skąd wiem? Po ilości takich spraw. Ile giełd lub brokerów na regulowanym rynku zawinęło się z
  • Odpowiedz