Wpis z mikrobloga

@inshallah: nie jestem w temacie. Rozwiń sytuację w PZSS Mirku


@PonuryBatyskaf: zbiorowisko dziadków morowych, które ma monopol na licencję strzeleckie potrzebne do pozwolenia na broń palna i monopol na egzaminy na patent strzelecki.
Z powyższych rocznie mają kilka milionów dochodu, ale przez dziesiątki lat swojej działalności w żaden sposób nie przyczyniają się do promocji strzelectwa, nie powstała chyba żadna strzelnica pod patronatem PZSS.
Były prezes, teraz wice prezes, Pan z
@PonuryBatyskaf: skostniała organizacja zapełniona januszami na emeryturach milicyjnych którzy uważają że broń jest dla wybranych, dostają ogromne pieniądze ze składek członkowskich (bo w Polsce "musisz" należeć do PZSS żeby mieć pozwolenie sportowe na broń) a nie robią nic pozytywnego poza przeżeraniem tej kasy... no ogólnie takie złodzieje nie zarybiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Devcio: Ok, jest nowy system, ale nie powiedzalbym ze cos skopali i sie nie da - wnioski mozna bylo skladac w pazdzierniku i sa przetwarzane. czesc wraca do klubow, bo wymagaja uzupelnienia. Sa kluby ktore juz otrzymaly licencje na nastepny rok. Prosze nie rozpowszechniac nieprawdziwych informacji bo cos gdzies przeczytales i nie zrozumiales ;>
@inshallah: to tak jak w pzw xD


@klefonafide: dokładnie jak poszedłem do pzw wykupić pozwolenie na połów po paru latach przerwy, to aż się Panom w kamizelkach skórzanych oczy zaświeciły, że mogą że mnie złoić 50 zł wpisowego. Oczywiście przesłuchanie, co to za powrót do wędkarstwa i wielkie zamieszanie, czy oni w ogóle mogą mi takie pozwolenie wydać, czy nie będę musiał na nowo karty wędkarskiej zrobić xd