Wpis z mikrobloga

@Frank_Forsyth: no, też się cieszę, że z gry wyelimiowano takie przestarzałe pojęcia jak płeć. Zamiast podzału na chłopców i dziewczęta mamy 'głos 1' i 'głos 2' oraz określenia 'czarownica' i 'czarodziej'.
  • Odpowiedz
no, graficznie nie powala. Bardzo fajna wizja artystyczna, mocno mi się kojarzy z morrowindem. Ale technicznie szału nie ma.


@pablo397: No ładne jest mimo grafiki niskiej jakości. Ale te drewniane npc, i to jak one stoją w miejscu xD
Narzekam, narzek a i tak zagram zapewne.
  • Odpowiedz
@Beeercik: Wydaje mi się, że w przypadku gier HP jedną z największych atrakcji jest możliwość wczucia się w rolę ucznia szkoły magii, więc tego typu kreatory postaci są po prostu elementem zabawy z wyobraźnią. Wydawało mi się, że to jest dość oczywiste oczekiwanie fanów HP.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AugustinTarrou: Sam nie jestem fanem HP, więc nie mam konkretnych oczekiwań, może faktycznie jest tak jak piszesz.

Ale mam uczulenie na wspominanie o kreatorach odkąd przeczytałem głosy ludzi, którzy chcieliby kreatora postaci w GTA VI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale mam uczulenie na wspominanie o kreatorach odkąd przeczytałem głosy ludzi, którzy chcieliby kreatora postaci w GTA VI ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: Ale z drugiej strony dużo ludzi gra w wersje multiplayer serii GTA i tam rzeczywiście role-playują.
  • Odpowiedz