Wpis z mikrobloga

Coroczne zesranie się konserw o nieistniejące zesranie się lewaków uważam za otwarte xD

Widziałem już w gorących 10 wpisów zdrowej i konserwatywnej prawicy o zesranie się antypolskich lewaków, a tego słynnego zesrańska to jeszcze nie. Mam jakiś tag na czarnej? Czy po prostu zesrywający się lewacy to halucynacje od odstawienia alkoholu?
Na miejscu wykopowych patriotów byłbym teraz na marszu, a nie wqrwiał się na mitycznych lewaków na wykopie.

Ale co ja tam się znam, jestem z Poznania i mamy ważniejsze święto rogala. A teraz zw, idę do poznańskiej willi po mój przydział rogali od Michała B.

#heheszki #bekazprawakow #marszniepodleglosci #polska
niochland - Coroczne zesranie się konserw o nieistniejące zesranie się lewaków uważam...

źródło: comment_1668179000bJ3fKosJv6VxQX2A84Da48.jpg

Pobierz
  • 17
@niochland: Tak szczerze, co to w ogóle za argument "lewaki się zesrały"? XD Przecież to bardziej niekorzystna wypowiedź dla prawicowców, bo to pokazuje, że nie umieją prowadzić dyskusji w normalny sposób. Żeby nie było, w drugą stronę, czyli "prawaki się zesrały" to jest dokładnie tak samo. Ja osobiście stronie od takich wypowiedzi i Wam zalecam to samo.
Ja osobiście stronie od takich wypowiedzi i Wam zalecam to samo.


@Koziom: Nie polecaj. Zarówno tutejsze pisiory i konfarze, jak i część neuropy to zideologizowane dno, które nie albo na koniec zwyzywa, albo utnie dyskusję w połowie.
Podziękujmy Białkowi za to w jakim kierunku poszedł portal.
@niochland no dobra jak to piszesz że nie.ma srania a miają sranie na wykopie i wszędzie i tylko czekali na zamieszki które nie nadeszły. To jak nic nie rozumieją co się dzieją i są trollami czy uważasz że przesadzam?