Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Vedar: a później cały czas podczas jazdy samochodem przewijam następny kawałek i żaden mi nie pasuje, aż w końcu dojeżdżam do celu xd
  • Odpowiedz
@cecyl: ale żeby było coś za darmo. Robiło to poprawnie tak jak chciałby tego użytkownik. Działał offline. I jak już płatny to żeby w wersji darmowej nie był furtką dla wirusów serwowanych razem z reklamami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak na razie robi to poprawnie youtube ale to online. Nie posłuchasz jadąc samochodem

Sam mam plany na taką apkę ale brakuje mi czasu na to. Rozplanowane mam
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: no akurat trochę racji by mieli, bo żeby zrobić taką apkę, to musiałbyś być w pełni zprofilowany przez firmę. Mając taką ilość informacji możnaby było z łatwością manipulować ludźmi podrzucając "właściwe" treści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@cecyl: Spotify działa jak gówno, za to ostatnio pozytywnie zaskoczył mnie Tidal, który również tworzonymi dla mnie playlistami jest sto lat świetlnych przed spotifajem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@cecyl: Mam kilka tysięcy utworów na liście "ulubione" a mam wrażenie, że Spotify przy losowym odtwarzaniu wybiera tylko ze 100. Podczas godzinnej drogi jeden utwór powtarza się czasem 4 razy a bywa nawet, że leci 2 razy pod rząd. Najlepiej działał Winamp. Przy funkcji shuffle utwór nie miał prawa się powtórzyć dopóki nie poleciała cała lista.
  • Odpowiedz