Wpis z mikrobloga

Co to za nalot jakiś ruskich trolli i połowa główna zaspamowana wrzutami o policji?
A to o pandemii, a to o Przemku Czai, a to kogoś tam pobili, a tego obrazili. Fajnie, ważne sprawy, ale one mają po kilka-kilkanaście lat xD
Wiadomo, że ruskie inżynierię społeczną stosują napuszczając jednych na drugich, ale pierdyliard wpisów jednoznacznie negatywnych w stosunku do policji jest aż zabawny, cieeeekawy wysyp tematów przez ostatnie 2 dni, całkowity przypadek, że dodają i lajkują to te same konta :)
#wykop #moderacja #policja #polska #rosja
  • 28
@Latinkasweet: poza tym, policja nie jest od tego by ich lubić, a pilnowac czy zachowania ludzi są zgodne z instniejacym prawem. Jeżeli partia A jest przeciwko legalizacji marihuany, a partia B za legalizacją i pierwsza z nich wygra wybory, to policja będzie ścigać za trawkę, bo takie jest prawo :) niestety sebixy tego nie rozumieją, ale czego się po nich spodziewać:D
@Latinkasweet: Mają zaufanie społeczne sięgające 70% (przed pandemią, po spadło do 63%) więc jak na służby mundurowe- bardzo wysokie, są to badania CBOS. Oczywiście, że widziałem- nawet sami mi chcieli wlepić mandat za brak maski w galerii handlowej, odmówiłem, a sąd umorzył postępowanie. Można? Można. Tylko ja nie mam pretensji do policjantów, że wykonywali durne polecenia, a do polityków, którzy uchwalają kretyńskie przepisy.
Ogólnie na policję jak widzę narzekają najwięcej ci,