Wpis z mikrobloga

NhL uważam za największą pralnie pieniędzy najwięcej kasy przegrałem właśnie na składakach NHL (gdyby nie te błedy dzis bym miał 60prpc tego co straciłem!!! a straciłem od października 6 tysi), mimo wytężonej analizy nigdy nie udało mi się trafić więcej jak 3 meczy z NHL (grając wyłącznie uczciwie bez remisu) , wczoraj straszny cios Carolina przegrała z Floridą , mimo że mi weszła cała NBA! (3 mecze) Głupi ja zamiast dać Utah w NBA to pomyślałem tak skoro Carolina wygrywa i świetnie broni Andersen to nie przegrają a co oni zrobili??? Czy ktoś z was to przewidział??? Finansowo jestem pod scianą muszę coś dziś trafić mój pomysł to zaledwie 2 mecze z piłki nożnej bez remisu grubiej zagrane za 150zeta #nhl #nba #ustawki #bukmacherka
  • 6
  • Odpowiedz
@sols: Nie powie ci tego żaden bukmacher w swojej reklamie. Ale... CI CO SIĘ NA SPORCIE NAPRAWDĘ ZNAJĄ W OGÓLE U BUKA NIE GRAJĄ (zapamiętaj sobie to, i najlepiej daj sobie spokój)
  • Odpowiedz
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: macie rację poczekam do MŚ, ja naprawdę jestem megapasjonatem znam składy na pamięć dzieki temu zainteresowaniu wygrywałem olimpiady geograficzne na studiach i w liceum (wiem gdzie jakie miasto w danym państwie się znajduje)
  • Odpowiedz