Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: człowieku, twierdzili jak większość ekspertów. ;]

Niemcy i reszta nawet nie fatygowali się z pomocą, bo nie było szans na wygraną... ale mgławica krab pozjadał rozumy i udaje głupa.

@foullyCE: to pokaż mi te tweety, że sąsiedztwo rosji jest w interesie polski.
  • Odpowiedz
@jakubz: nie urwa, "im szybszy upadek tym szybciej ruszą negocjacje" i "teraz nikt palcem nje kiwnie" to wcale nie

weźcie sie poddajcie i zacznijcie rozmowy, i tak nikt wam nie pomoże


Fikolkarzu XD
  • Odpowiedz
@Dejwor: to jeden z czynników aby wojskowo odzyskać Krym ukraina musi przejść przez przesmyk perekopski który ma 30 km długości i od 7 do 9 km szerokości i posiada wiele jezior. Taki teren jest łatwy do obrony do można stworzyć całe rzędy umocnień i pól minowych
  • Odpowiedz
nie urwa, "im szybszy upadek tym szybciej ruszą negocjacje" i "teraz nikt palcem nje kiwnie" to wcale nie


Jego słowa mówią o tym, że zachód gra cynicznie na przegraną Kijowa i czeka aż ten upadnie, aby móc rozmawiać i prowadzić biznes jak wcześniej. Początku działań niemieckich i ogólny przekaz taki mniej więcej był. Wolski mówił coś podobnego, masa ludzi mówiła coś podobnego... Nikt nie sądził, że rosję można zatrzymać. Siejąca dezinformację onuco.
  • Odpowiedz
@jakubz:

Jego słowa mówią o tym, że zachód gra cynicznie na przegraną Kijowa i czeka aż ten upadnie

dlatego grają na przegraną strone dostarczając starlinki, czołgi, polską rope i węgiel

onuco, następnym razem pół litra mniej wlej w siebie zanim zaczniesz coś pisać w naszym zachodnim dziwnym dla ciebie języku
  • Odpowiedz
@jakubz:

to ile wojska przekazały niemcy przed 24 lutego?

wtedy to liczyli że sie w tydzień wszystko rozwiąże a potem to nie dowierzali że ruskie zwierzęta mogą tak nieudolnie prowadzić kampanie wojenną
  • Odpowiedz
@Renard15: weź wytrzeźwiej ;p albo włącz inny translator bo nie wiem czego Ty dowodzisz, chyba że mam rację ;p

Albo przetłumacz sobie całą rozmowę ruski trollu.
  • Odpowiedz