Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z: wystarczy wejść na pierwszy lepszy artykuł o skoliozie, żeby przekonać się, że @Polnischefuhrer ma rację. Etiologia skoliozy jest wieloczynnikowa, między innymi rolę odgrywa genetyka, wady kości, nerwów, mięśni. Nieprawidłowa postawa ciała może pogłębić problem. Może również wywołać tzw skoliozę czynnością. Nie wiem czy wiecie, ale skolioza to nie tylko boczne wygięcie kręgosłupa , ale również jego rotacja i torsja. Stwierdzenie, że jest to wywołane jedynie złymi nawykami w
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: ejjjjj ogonie mordy mnie to śmieszy hahaha, połóżcie się na ziemi starając się barkami dotykać tej ziemi i wciśnięcie barki w podłoże. Wtedy każdy ma takie plecy Hahah,
  • Odpowiedz
@Andzix: czytaj ze zrozumieniem... wybacz ale nie wciągnę się w dyskusję z kimś po "medycynie i troszkę słyszał i widział tu i ówdzie" ( ͠° °)

@Marekhp: Mr"po ile diesel? " my tu staramy się ciebie wytłumaczyć, że nic ci nie dolega, poza brakiem filtra w dyskusji, ale niestety zostałeś zdiagnozowany jak wada genetyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
  • Odpowiedz
@Marekhp: Nie każdy. Ja takich gór świętokrzyskich na plecach nie mam
@Kakarot_Z: No co? Przynajmniej można poczytać ekspertyzy tych wszystkich fachowców od siedmiu boleści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak to było za cicho na tagu
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: O czym ty mówisz? Miałam na myśli styczność z pacjentami, jaka przez okres studiów miałam. Aktualnie na stażu jestem na zupełnie innych oddziałach. Ale widzę, że masz większe kompetencje w tym zakresie, to proszę, nie wnikam już w twój świat. Napisałam punkt widzenia kogoś ze środowiska medycznego i w głupie dyskusje wchodzić nie zamierzam.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: a przepraszam że tak spytam, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że mam błędną wiedzę? Bo rozumiem, że też przeszedłeś 6 lat studiów i masz w tym zakresie większą? Twoje zachowanie jest niedojrzałe. Poczytaj artykuły o tym, zglab trochę wiedzy, bo nie ma na czym oprzeć dyskusji, skoro jedynie czym rzucasz to atakiem.
  • Odpowiedz
@Andzix: przecież miałaś nie wchodzić w głupie dyskusje, ale rozumiem że podrażnieniu uległo twoje ego. Z racji tego że bywam uprzejmy to będę i teraz. Postaram się tobie naświetlić sprawę łagodniej. Zatem przeczytaj uważnie od czego zaczęła się rozmowa i czego dotyczyła. Napisałem dwukrotnie swój punkt widzenia i dalej nie jest to klarowne, więc mam wątpliwości, kto dla kogo nie stanowi partnera do dyskusji? Moje zachowanie niedojrzałe, dlaczego?, dlatego że
  • Odpowiedz