Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy wciąż motasz się między byciem #foliarze a byciem rozsądnym człowiekiem.
Problemem jest mój zwyczajny strach przed ludźmi potężniejszymi od siebie. Jaki miałbym mieć powód by im w czymkolwiek zaufać, skoro oni sobie często mają w dupie własnych obywateli?
Zachód, wschód, co za różnica, politycy po prostu myślą o korycie.
#neuropa #4konserwy #revoltagainsthemodernworld #antykapitalizm #centryzm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DIO_: A kto Ci kaze ufac? Patrz na siebie. Bedzie Ci lepiej na zahodzie czy wschodzie? Co se gora nakradnie to jej - ale gdzie bedziesz mial lepiej jako Ty? Twoj wybor.
  • Odpowiedz
@DIO_: Nie ufaj nikomu na słowo. Sprawdzaj i ufaj temu, co możesz sprawdzić. A jak już zupełnie nie możesz czegoś sprawdzić i jest to zupełnie poza tobą, to po co się tym przejmować?
  • Odpowiedz
to zupełnie poza tobą, to po co się tym przejmować?


@aegispolis: Bo martwię się o rodzinę, przyjaciół. Jeżeli na przykład dowiedziałbym się, że dajmy na to Euroazja ma w następną środę stanąć w ogniu, od razu robiłbym wszystko, by spierdzielać na biegun.
  • Odpowiedz
Bo martwię się o rodzinę, przyjaciół.


@DIO_: No to jeżeli jakieś zagrożenie możesz przewidzieć i mu przeciwdziałać - rób to. Spekulowanie na temat nieskończonej ilości niestworzonych teorii spiskowych w żaden sposób nie zwiększa bezpieczeństwa twojej rodziny i przyjaciół, bo nie jesteś w stanie niczego na podstawie tych teorii przewidzieć.
  • Odpowiedz
@DIO_: Moim zdaniem ostatecznym szczeblem w drabinie szuryzmu, chłopskiegorozumizmu itp. jest po prostu całkowite olanie współczesnej polityki(krajowej i światowej), gospodarki, popkultury, bycia-na-bieżąco itd. poza własnym lokalnym podwórkiem na poziomie dzielnicowym czy tam małomiasteczkowym. Bycie (wy)znawcą lub denialistą jakiejś idei (a bardziej "idejki") kompletnie niczego nie zmienia w naszym życiu, zabiera jedynie czas i nierzadko generuje niepotrzebne, negatywne emocje.
Podporą tego szczebla jest nieufność wobec wszelkich nowinek, poleganie na tradycjach i
DynPydro - @DIO_: Moim zdaniem ostatecznym szczeblem w drabinie szuryzmu, chłopskiego...

źródło: comment_1668088282s1qE6IallTHs4daAK5QBlU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz