Wpis z mikrobloga

@SunriseOverEverest: Ja bym uwazal z takimi fotkami w sieci. Jezeli jestes pracownikiem to za pewne podpisales papierek o tajemnicy handlowej a z oficjalnych zrodel na razie nic nie wiadomo o tym potworze. Tez kiedys pracowalem w takich miejscach, jeszcze kare dostaniesz.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Wielu ludzi dorosłych, w tym ja, rozbieraja zestawy i budują z nich coś innego, juz dawno znudziło mi się kupowanie zestawów dla samego kupowania i bezmyślnego ustawienia na półce, takiej wieży nie da sie rozebrać i zbudować czegoś innego bo 10k elementow zanudzi kazdego. To zaczyna przypominać modelarstwo plastikowe bez używania kleju, a nie kreatywną zabawkę konstrukcyjną.
  • Odpowiedz
@Godir17: o to to, też mnie to wkurza, większość setów które kupiłem w ostatnich latach i tak rozebrałem, i aktualnie kupuję tylko speed champions bo można robić brum brum i bawić się nimi z kotem.
Co więcej, niektóre rozwiązania w SC są wyjątkowo pomysłowe i abstrakcyjne, tak więc sam proces budowy jest ciekawy i nie nudzi się po paru zestawach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SunriseOverEverest: kolejny model dla lego spekulantów... XD #!$%@? co za czasy że ludzie inwestują w plastik w dobie wszechobecnej narracji o ekologii. Również uważam że to zaprzeczenie idei lego, ale pewnie i tak jeleni nie braknie na tego typu wynalazki
  • Odpowiedz
@Godir17: @miguelpl90: jeden lubi masło, drugi margarynę¯\_(ツ)_/¯
Mi np. się nie chce robić własnych konstrukcji, nie mam po prostu tyle czasu, by to przemyśleć. Gotowe zestawy stoją na półkach.
Tak czy siak cena będzie nieadekwatnie zbyt duża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nocnyfilm: Idąc ich kombinacją to myślę, że wielka tama Hovera :D. 22410 kloców ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ExtraPensja: Dokładnie nudny potwór :/ Czyli sprawdźmy ile nudy dacie rady wciągnąć po Koloseum
@M_longer: Nic dodać nic ująć - ostatnio to chyba lego stawia na ... zbuduj postaw a nie składaj kreatywnie
@mietek123456: ...ale już są takie sety, to kolejna większa iteracja ( ͡
  • Odpowiedz