Wpis z mikrobloga

@Sosabowski: generalnie rodzaj matrycy dobiera się pod ekspozycję panującą w danym pomieszczeniu o danej porze, w sensie, jak się dużo ogląda gdy w pokoju jest ciemno, to oled w takich warunkach wymiata, ale jak się ogląda obraz za dnia/ gdy ekspozycja w pokoju jest duża, to oled już tak nie miażdży i śmiało można rozglądać się za qled'em na przykład. Ja mam LG 55cx3la i jestem mega zadowolony, ale jak go
@Sosabowski: Nie mam, ale będę kupować niedługo. Jest parę testów w necie. Mi zależało na w miarę dobrej czerni oraz 120hz odswiezaniu. Na oleda mnie niestety nie stać, a ten jest za 3,5k. Możesz ewentualnie dołożyć do q80, różni się tym że ma local dimming, czyli czerń jest jeszcze lepsza. Ogólnie jak tylko do netflixa to raczej wystarczy jakiś TCL do 2,5k, a resztę wydasz np na #!$%@? ( ͡°
@Papej: TCL nie chce do końca bo nie lubię się bawić w ustawienia, nie mam zaufania do tej marki jeszcze choć pewnie niesłusznie. Też już robiłem duży reserach i q80 bym wziął jakbym nie planował Soundbara ale wole nieco gorszy telewizor z Sonosem Beam, zastanawiałem się między właśnie q77 a Sony X85J albo dołożyć parę dobrych złotych i oleda a1 - 60hz i bez hdmi 2.1 ale z drugiej strony nigdy
@Sosabowski: Ja mam już z pół roku TCL 50cali. Nie wiem jakie masz wymagania, ja mam niewielkie, ale nie narzekam, nie mam się do czego przyczepić. Używam do netfilixa, amazona, tvn player, IPTV i PS3. Z pieć minut poświęciłem na włączenie HDR i wyłączenie poprawiania płynności. Wisi centralnie naprzeciwko okna, jak świeci słońce, to muszę zasłonić zasłony, poza tym problemów brak. Porównując do trzy razy droższego Sony, który wisi u teściów,
@Sosabowski: Fabryczny polot zwykły, na podczerwień, bez mikrofonu ani wskazywania na telewizorze, ale ma wszystko czego trzeba. Po skierowaniu na tv łapie bez problemu. Przy wyszukiwaniu różnych rzeczy proponuje rozpoznawanie mowy, wiec sądzę, że pilot z mikrofonem da się dokupić, co do tych „magicznych” funkcji, nie mam pojęcia. Jakie piloty cię zniechęciły?
Reklam żadnych nie widziałem, instaluje nawet aplikacje z .apk.
pawel1410 - @Sosabowski: Fabryczny polot zwykły, na podczerwień, bez mikrofonu ani ws...

źródło: comment_1668119517dgr9dfXH7ZHPoNF7TjzxOi.jpg

Pobierz
@trolejbus: Wszedłem w ustawienia, obraz, ustawienia wstępne obrazu na gry. Potem w zaawansowane ustawienia wideo, kolor i dynamiczny kolor. Tez w menu zaawansowane ustawienia wideo i ruch wyłączyłem doskonałą płynność obrazów w ruchu, bo #!$%@? szło dostać. Albo chociaż epilepsji ( ͡° ͜ʖ ͡°)