Wpis z mikrobloga

Hej stolico, będę u Was w ten weekend (12-13) i tu mam parę drobnych pytań:
1. Czy nie ma przypadkiem jakichś obchodów 11 listopada, rozciągniętych na sobotę? Nie należy się spodziewać utrudnień po piątkowej zadymie? Nie chciałbym się w coś wpakować.
2. Gdzie polecacie się wybrać na obiad w sobotę i śniadanie w niedzielę?
Raczej nie zrobię rezerwacji, nie jestem pewny godzin, a nie chciałbym się gdzieś odbić lub stanąć w godzinnej kolejce.
Interesujące mnie kuchnie: włoska (ale nie pizza), skandynawska, bliskowschodnia, meksykanska, owoce morza (ale nie sushi). Dobre wino też będzie mile widziane. Przejrzałem parę gastro blogów, ale dużo aktualnych info to tam nie ma.
3. Jakiej apki używacie do opłat za parkowanie 8 gdzie ewentualnie porzucić auto w pobliżu poleconych przez Was sniadaniowni?

#warszawa
  • 7
@Iudex 1. #!$%@? wie, ale w sobote raczej juz wszystko bedzie ogarnięte
2. Zależy gdzie bedziesz przebywać. Nie ma sensu jeździć gdzieś daleko. Ale z takich "kultowych" i polecanych i sprawdzonych przeze mnie miejsc to Munja, Maho, Spaca Napoli, larc varsovie.
Sniadanie to tam gdzie będziesz sprawdź w google co blisko i otwarte.
3. Bez apki możesz kartą zapłacić w każdym parkometrze a większość polecanych przeze mnie miejsc ma swój parking lub
@Ziutek_Grabaz Bede na zadupiu gdzieś, więc zakładam ze obiad to gdzieś podjadę i tak, a śniadanie z kolei bede wyjeżdżać, więc tez mi nie robi za bardzo.
Ale w parkometrze kartą zapłacę? Bo to często jest problem.