Wpis z mikrobloga

  • 13
25zł taki zestaw, zupa krem z pomidorów i spagetti bolognese. Stara Venecia na dąbiu. Bardzo smaczne, polecam. W takiej cenie dzisiaj taki zestaw to jak za darmo. Są też inne zupy i dania w ofercie i 3 pizze 45cm do wyboru za 33 złote. W tej cenie to już nawet w najpodlejszych barach i pizzeriach trudno coś znaleźć, a to jest naprawdę dobre.
#szczecin #gastroszczecin
krucjan - 25zł taki zestaw, zupa krem z pomidorów i spagetti bolognese. Stara Venecia...

źródło: comment_1667989341TeLBbQhCFISnsSbL8pwuYu.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Persil_w_gelu polecam naprawdę, szkoda że na Dąbiu, bo bym codziennie to jadł, takiego jedzenia nigdzie się już nie da w Szczecinie kupić w tej cenie. Mam wrażenie że chyba się zamkną niedługo, biznes się nie spina i próbują ceną jeszcze przyciągnąć klientów a za miesiąc grube podwyżki i za następny lokal zniknie jak ci skuszeni niską ceną przestaną kupować. Innego powodu dlaczego jest tak "tanio" jak na dzisiejsze standardy nie potrafię znaleźć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@drakan8 e panie nie gadaj bo ja całe życie na prawobrzeżu mieszkałem i zamawiam codziennie, regularnie przeglądam knajpy i promocje i na pewno takich zestawów jeszcze z rok dwa lata temu nie mieli ani pizzy za 33 zł w promocji bo bym tam zamawiał. A co dopiero przy dzisiejszych podwyżkach w gastronomii.
Ja jeszcze pamiętam jak byli w neo tam gdzie był koszyk koszyk i nawet wtedy chyba za 33 pizzy nie
  • Odpowiedz