Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nn-borg:

Nevertheless, the risks of myocarditis and pericarditis in COVID-19 vaccine recipients are still significantly lower than the health risks observed in patients with COVID-19.


W sumie w tym badaniu które podałeś odpowiedzieli Ci czemu warto było podjąć ryzyko z
  • Odpowiedz
@Miesho: wciaz pozostaje niewyjasniona kwestia nadmiarowych zgonow we wszystkich grupach wiekowych. zgonow z powodu powiklan sercowo-naczyniowych. Na podstawie badan izraelskich wiadomo, ze sam Covid nie powoduje takich powiklan. Bycmoze w przyszlosci pojawia sie badania wskazujace na szczepionke badz inny czynnik. Tego jeszcze nie wiadomo.
  • Odpowiedz
Tak, tylko ludzie ze znaczną otyłością oczekiwali od Ciebie zaszczepienia się i maski. Innych nie było. Tylko oni, mówię Ci.


@Strelau: według mojego dochodzenia kowidianie to tylko grubasy lub/i ludzie z dwucyfrowytm iq i wszystko na obrazku się zgadza
  • Odpowiedz
@Strelau:

Ty zarzucasz, że nie wiemy jaki ma to wymierny efekt. Ja badanie przeczytałem i tam masz podane wartości.


Z tobą się ciężko prowadzi dyskusje.
  • Odpowiedz
gosciu wszystkie te punkty są juz oficjalnie obalone, przespałeś ostatni rok czy nie chcesz dopuscic prawdy i żyjesz w zaprzeczeniu? Iksde z covidiotow


@God3nder: Przez kogo? Przez Witczaka? Nie są obalone.
  • Odpowiedz
@Strelau:

Przez Witczaka?


Ty masz jakąś fiksacje z tym Witczakiem. Naprawde nie ma dla ciebie innego autorytety w tym temacie? xDDDD

Przecież on niczego nie obala, tylko podaje badania zwiazane z tematem.
  • Odpowiedz
@nn-borg: Troche to już smutne się robi, jak od kilku miesięcy próbujecie znowu rozgrzać temat covida, a poza szurami reszta ma was w dupie xD

Chociaż dzisiaj jakoś wyjątkowo was dużo. Jakieś nowe przelewy doszły?
  • Odpowiedz
Przecież on niczego nie obala, tylko podaje badania związane z tematem.


@jinnoman: Nie. On manipuluje doborem słabych badań i tezami, które często z tych badań zupełnie nie wynikają.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: @nn-borg:

Szczepienie mlodych i zdrowych ludzi narazajac ich na powiklania naczyniowo-sercowe (udowodnione naukowo)

@nn-borg: Możesz podrzucić te badania, które łączą szczepionki covidowe ze znaczącym ryzykiem powikłań naczyniowo-sercowych?


Manipulujesz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. On nie powiedział, że "ze znaczącym ryzykiem", tylko, że szczepionka naraża na powikłania.
  • Odpowiedz
Tak, tylko ludzie ze znaczną otyłością oczekiwali od Ciebie zaszczepienia się i maski. Innych nie było. Tylko oni, mówię Ci.


@Strelau: gratuluje autyzmu i brania wszystkiego dosłownie.
tl;dr: ten meme wyśmiewa ludzi co żyli na prostej drodze do zdechnięcia ok. 60 roku życia, a nagle zaczęli się bać choroby której przeciętny wiek śmierci to było 83.

To jest meme z Ameryki gdzie otyła jest większość populacji. I ten meme nie
  • Odpowiedz
@jinnoman:

Przecież to jest jak rozmowa jak ze ścianą. Albo wiesz ile i podajesz, albo twój argument jest nieprawdziwy i nieważny. Ty nie rozumiesz zasad dyskusji i logiki. Znowu oczekujesz, że ja będe wyszukiwał w badaniach czy googlu potwierdzeń na twoje spekulacje. To jest absurd.


Oczekuje, że jeśli podaje Ci badanie z informacją o którą pytasz. To jesteś w stanie ją znaleźć w przedstawionym badaniu. Jeśli nie to po co zabierasz się za dyskusję, której nie jesteś w stanie
  • Odpowiedz
@jinnoman:

Ale co mam przedstawić? Przecież ja nie stawiam żadnego stwierdzenia tylko ty. Ja zadaje pytanie. Jesteś nielogiczny.


Pytanie to stawianie pewnej tezy, którą powinieneś
  • Odpowiedz
@LifeReboot:

Autyzm to trzeba mieć, by wierzyć w prawdziwość tego mema.

Przecież osoby co się sprzeciwiały szczepieniom są chadami co jedzą tylko BIO zdrowe jedzenie, uprawiają morsowanie i generalnie u lekarza byli 50 lat temu.

https://medianarodowe.com/2021/12/10/piotr-szlachtowicz-w-szpitalu-redakcja-prosi-o-modlitwe/?fbclid=IwAR1msIlKLmqhczpA1bT8dL_P3uJGw8PeMFiB8uVRejiIicX54TWKQhbRS8k
Strelau - @LifeReboot: 

Autyzm to trzeba mieć, by wierzyć w prawdziwość tego mema....

źródło: comment_1668015323q2yY8uJZWsMguByZaWO2JW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz