Wpis z mikrobloga

@3Jet: patrząc w komentarze ze źródła, gość ma kanał na yt, a pomimo nie posiadania kończyn i tak jest szczęśliwszy niż ja kiedykolwiek będę xD zazdro
  • Odpowiedz
@3Jet:
Taka sytuacja jak ta opisana to jest chyba najgorszy koszmar jaki jestem w stanie sobie wyobrazić. Całkowita zależność od innych, bycie ciężarem dla wszystkich wokół, brak jakiejkolwiek przyjemności z życia czy samodzielności, nawet na tyle by być w stanie zakończyć swoje cierpienia. Absolutnie przerażające, najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył.
  • Odpowiedz
@Rabarbarowe_sny: niestety nie mam, znajomy z discorda podał, a on to wziął z twittera, który potem wziąl z reddita itd, jak większość tych memów xd a szkoda, bo chętnie bym zobaczyl sam( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert:

pacjent decyduje sam o sobie, polecam książkę neurochirurg

Jaki autor?

gdize tam są właśnie takie rozterki moralne poruszone i czasami faktycznie lepiej jest za zgodą pacjenta nie podtrzymywać leczenia jeśli jest ono szkoldiwe

Moim zdaniem w każdym przypadku gdy kogoś cierpiącego, nierokującego się zmusza do życia jego podtrzymywanie jest szkodliwe. Niczym to tak naprawdę nie różni się od tortur. Każdy pacjent w stanie ciężkim powinien mieć prawo do decydowania
  • Odpowiedz
@LukasUK:

A ja bym życzył polskim politykom i ich dzieciom.

Wszystkim politykom nie, bo nie każdy popiera takie barbarzyństwo, a ich dzieci są w ogóle niewinne. Jedyne osoby którym być może należało by życzyć takiego losu to te które forsują zakazy eutanazji w takim przypadku.
  • Odpowiedz
@3Jet: Legalna aborcja dla kobiet i prawna dla mężzyzn
Eutanazja dla każdego po odbyciu pół roku wizyt u psychiatry lub od razu w przpyadku niektórych schorzeń medycznych. To powinny być podstawowe prawa człowieka.

Aborcja - jak dziecko ma być takie to usuwasz i robisz zdrowy model a nawet może kilka. W sumie istnień -1 +2 wyjdzie na plus.
Eutanazja - człowiek smutny to i tak jakby go nie było. Zamiast
  • Odpowiedz