Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: To jest niesamowite. Sami mamy 11-letnią kotkę, która niestety akceptuje tylko marketowe karmy, a przy tym ma idealne wyniki. Ile podejść było z wysokogatunkowymi karmami to głowa mała. Szliśmy już w takie marki, że nawet taka Dolina Noteci przy nich to syf. Nie chce i koniec.
  • Odpowiedz
@1r0n: no są takie wybredne koty, kotka mojej babci taka jest, ona nie lubi w ogóle mokrej, uprze się i nie zje choćby miała umrzeć z głodu xd babcia próbowała już różnych i tych ze średniej półki i tych z wysokiej i nie, nie zje bo nie. Więc daje jej suchą i jak obiad sobie robi to zawsze jej rzuci surowe żeby chociaż to zjadła.
Moja kotka natomiast zjadłaby wszystko
  • Odpowiedz
@1r0n: Uzalezniles kota od jedzenia syfu, to działa jak narkotyk. Tak samo jak u ludzi ze śmieciowym żarciem. Trudna droga do przestawienia ale da się. Szkoda zwierzaka.
  • Odpowiedz
@1r0n: Znam sytuacje bo widzę takie posty codziennie na grupie prowadzonej przez zwierzęcych dietetyków. To jak z rodzicami co nauczyli dziecko jesc Maca a teraz zdziwienie ze nie chce warzyw. Nie zapracowałaś na te sytuacje przez jeden dzień wiec i nie zmienisz jej szybko ale da się, stopniowo, krok po kroku przestawić kota. Ludzie nawet na barfa przestawiają z suchej i jakoś się da. Są specjalne proszki do dosmaczania ale
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Ignoruj, zaraz będzie kolejna partia ludzi, którzy Ci powiedzą, że karma to tylko najlepsza bo kitku musi super jeść a suchą to go zabijasz powolutku każdego dnia. Ludziom #!$%@? i nie rozumieją, że karma też ma stosunek jakość/cena - sam swoją karmię DN czarną bo w tej cenie jakościowo wypada najlepiej a więcej płacić za karmę dla kota nie zamierzam, proste. Ona zadowolona, ja zadowolony, wszyscy zadowoleni.
  • Odpowiedz
@Akszlip: a jakie masz zdanie o Ziwi Peak? To czyste mięso w suszonej formie

U niektórych kotów trzeba trochę popracować i lubią mieć dostęp do czegoś, takiej karmy, liofilizowanych przekąsek
  • Odpowiedz
@analogiczna: moja też nie jest szczęśliwa jak myję jej ząbki, ale nie chcę aby się jej robił kamień bo potem by cierpiała. Używam pic rel i jest naprawdę w porządku, ma taką warstwę ścierającą, więc nawet jak szczoteczką nie dojadę to i tak kotka ją wymiętosi w pyszczku i niejako sama sobie umyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) no zresztą sam wet polecił tę pastę, mam do
Sandrinia - @analogiczna: moja też nie jest szczęśliwa jak myję jej ząbki, ale nie ch...

źródło: comment_1667989292iOCVo0PgWtsKLomYyncYqI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz