Wpis z mikrobloga

Mirasy uważajcie na putlerowska propagandę, która dotarła już do mózgów pracowników sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce. Poszedłem kupić masełko do jednego z dużych sklepów. Patrzę, a tak masło Lurpak kosztuje 10,49 zł. Myślę to jakaś pomyłka, przecież takie podwyżki, owszem są, ale u Putlerka w r0000ssji. Pierwsze co to pomyślałem, że r00skie oncue pozmieniały ceny na półkach, poszedłem do pracownika sklepu i mówię, że to masło to powinno kosztować z 5,99 zł góra i jakby były takie podwyżki w Polsce, to ludzie by już dawno na ulicę wyszli, to nie r000ssja Putlerka, a ta mi na to, że to normalna cena masla i że jestem chyba jakiś głupi. Powiedziałem, że ja wiem od kogo wy są i wiem przez kogo wy są opłacani. Babka była najprawdopodobniej ruska onuca od Putlera albo ruskie onuce tak weszły do mózgów zwykłych pracowników, że wierzą w takie podwyżki. #inflacja
#ukraina
  • 43
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: pytam jeszcze raz - kto tak uważa? piękna strategia, chcesz pokazać że ludzie przesadzają z nazywaniem wszystkiego ruską propagandą poprzez nazywanie ruską propagandą czegoś, co przez nikogo nie jest nazywane ruską propagandą xD dobrze że mniej niż 30 wykopków okazało się na tyle głupich żeby na to złapać a reszta wyłapała o #!$%@? ci chodzi i dlaczego lepiej cię olać
  • Odpowiedz